Taç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
348
Taç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Taç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Taç markasının temelleri, ev tekstil ürünlerinin  geleneksel merkezlerinden biri olan Denizli Babadağ’da atılmıştır. Ev dekorasyon sanatına gönülden bağlı olan Zorlu Ailesi, üstün kalitesi ve zengin ürün çeşitliliği ile tüketicisinin yüksek beğenisini kazanan ürünlerini 1980 yılında Taç markası altında birleştirmiştir. 1997 yılına kadar daha çok iç piyasada faaliyet gösteren Taç, bu tarihte Zorlu Tekstil tesislerinin devreye girmesiyle kapasitesini artırmış ve ihracata da başlamıştır. Taç yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da Avrupa markalarıyla rekabet etmektedir. Özellikle 700 milyon nüfuslu komşu ülkelerde lider konumdadır.

Bugün Zorlu Tekstil Grubunun en büyük markası olan Taç; perdeden, nevresime, yatak örtüsünden havluya ve lisanlı ürünlere kadar müşterilerine geniş yelpaze sunmaktadır. Taç, Türkiye de 26 merkez mağaza, dünya da ise; 24 ülkede 120 mağaza ve 735 satış noktası ile hizmet vermekte olan bir markadır. Taç markalı ürünler sadece kaliteleri ile değil, müşterilerine yılda iki kez sunulan yeni koleksiyonları ile tasarım alanında da isteklerine her an cevap vermekte ve tekstili trendine öncülük etmektedir.

Taç, kullandığı teknoloji, ürettiği ürünler ile sektörün lider markasıdır. Özellikler markalar dünyadaki değişimlere uyum sağladıkları ve teknolojiyi takip ettikleri sürece varlıklarını sürdürebilirler. Taç , Türkiye’de müşterileri tarafından tercih  edilen kaliteli bir markadır. Taç ürünlerinin üretildiği tesislerin kalite standartları,uluslararası kurumlar tarafından verilen sertifikalarla da tanınmış olan bir markadır. Taç markası 40 yıla aşkın deneyimi ile Turkiye’de ki ev tekstili sektörünün lider kuruluşudur. Taç hem favori hemde beğeni marka olarak değer açısından da pazar liderdir. 2017 de Taç, Türkiye’nin “Süper markası” ünvanını almıştır. Bu başarının altında da üstün kalite, geniş satış ağı yatmaktadır.

Taç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarasını görüş,öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz.

Taç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası0850 202 01 08

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz