Swarm İletişim Telefon Numarası

Foursquare, internet kullanıcılarının sıkça kullandığı bir yer bildirimi sistemiydi. Kişiler Foursquare hesaplarından giriş yaparak mekanlar hakkında bilgi alabilmekteydiler. Mekanlar hakkındaki yorumlara, kişilerin yüklediği fotoğraflara kadar kolayca bilgi sahibi olmaları mümkündü. Foursquare, 2014 yılında Swarm adlı sosyal platformu piyasaya sundu. Swarm, Foursquare uygulamasının bir değişik versiyonu olarak kullanıcılara sunuldu. Swarm kullanıcıları bulundukları yerlerin bildirimlerini yaparak birbirlerinin nerede olduklarını gördükleri bir sistem haline geldi. Kullanıcılar uygulamayı kısa süre içinde kayıt olabilir ve profil oluşturabilirlerdi. Android, İOS, windows phone gibi sistemleri destekleyen Swarm’ı kullanmak çok basittir. Swarm uygulamasını indirdikten sonra konum özelliğinin açık olarak kullanılması gerekmektedir. Uygulama içinde yer bildirimi yapmak için konum özelliğinin açık olması gerekir. Eğer konum özelliğiniz kapalı olursa sistem bulunduğunuz yeri bulamaz. Check-in yapan kişiler yani yer bildirimi yapan kişiler kendi aralarında sohbet edebilir, birbirlerini ekleyebilir ve birbirlerini takip edebilirler. Sisteme kaydolmak için aktif olarak kullandığınız bir telefon ve mail adresi yeterli olacaktır. Bu bilgileri doldurduktan sonra üye olmanız sadece birkaç dakika alacaktır. Son zamanların en çok kullanılan ve en çok üye alan uygulaması olmuştur.

Swarm Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Swarm dünyaca ünlü ve birçok kişi tarafından kullanılan bir sosyal platformdur. Yüz binlerce kişi Swarm hesabı kullanmaktadır. Swarm hesap işlemleri, üyelik işlemleri, fotoğraf ekleme, check-in yapma, bildirim alma, arkadaş ekleme, mesaj atma gibi eylemlerde sorun yaşayan müşteriler hemen bir Swarm müşteri hizmetleri iletişim hattı aramaktadır. Ancak maalesef ki Swarm uygulamasının aktif olarak kullanıldığı bir Swarm müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Sorun yaşayan kullanıcılar genellikle Swarm sayfasının sağ üst köşesinden bize yazın kısmını kullanır ve Swarm desteğe yazarlar.

Swarm E-posta Adresi

Swarm uygulamasının aktif olarak kullanılan bir Swarm çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmadığı için yoğunluk olarak Swarm e-posta adresine mail atarlar. Swarm uygulaması birçok kişinin kullandığı bu yüzden sorunların da yaşandığı bir uygulamadır. Hal böyle olunca teknik sorunları için müşteri hizmetleri ile görüşmek istenmektedir. Swarm ile ilgili tüm sorunlarınızda Swarm e-posta adresine mail atarak sorularınızı kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

support@foursquare.com

Yorum yapın