Sütaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sütaş müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusuna cevap olarak yazımızdan faydalanabilirsiniz. Bursa’nın Karacabey ilçesinde, 1975 yılında kurulmuş olan Sütaş, günümüzde, Karacabey, Aksaray, Tire, Makedonya ve Romanya’ da olmak üzere 5 ayrı süt işleme tesisine sahip. Yılda 900 Milyon litre süt işleme kapasitesine ulaşmış olan firma, 77 farklı süt ürünüyle, ilkemizin bu alanda ki lider kuruluşudur. Bu yazımızda Sütaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden bahsedeceğiz.

Sütaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye dışında, Türki Cumhuriyetler, Amerika, Ortadoğu Ülkerleri ve Kuzey Afrika ülkeleri olmak üzere, çok geniş bir coğrafyaya süt ve süt ürünleri ihracı gerçekleştiriyor. Damızlık yetiştiriciliği, yem fabrikaları, eğitim merkezleri ve üretim tesisleri gibi, sektöründe ihtiyaç duyulan her alanda yatırımları olan bir şirkettir.

Sütaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 4 788 numaralı danışma hattıyla ya da web platformu aracılığıyla Sütaş ile iletişim kurabilirsiniz.

Sütaş İletişim Mail Adresi:
tuketici@sutas.com.tr

Sütaş Genel Müdürlük Adresi:
Dudullu Organize Sanayi 1. Cadde No:21, 34776 Ümraniye İSTANBUL – TÜRKİYE
Tel: 0216 572 30 50
Faks: 0216 576 50 00

Sütaş çağrı merkezi ve diğer bilgiler için Google üzerinde yapabileceğiniz aramalar şu şekildedir; Sütaş iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı.

Yorum yapın