Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası, Sürat Kargo müşterileri ve çalışmak isteyenler tarafından araştırılmaktadır. Kaynak Holding tarafından 2003 yılının Temmuz ayında kurulan Sürat Kargo; Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde aktif bir şekilde taşımacılık ve lojistik hizmeti veren bir şirkettir. Yeni kurulmuş olmasına rağmen kurulduğu günden bu yana hızlı bir ivme ile büyüme göstermiştir. Bu yazımızda Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası ve diğer iletişim bilgileri sizlere sunulmuştur.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Geçmişte Trabzonspor gibi köklü futbol kulüplerine de sponsorluk yapan Sürat Kargo, he geçen gün büyümesine devam etmektedir. Taşımacılık sektörünün en başarılı kargo firmaları arasında yer alarak, mücadelesini devam ettirmektedir.

Sürat Kargo İletişim Telefon Numarası

Bugün rakamlarla bakacak olursak, Aras Kargo; 19 bölge müdürlüğü, 556 şube, 24 transfer merkezi, 1278 kara taşıma aracı ve 4 bini aşkın personeli ile aktif bir şekilde taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. Sürat Kargo’nun vermiş olduğu hizmetler şunlardır; Sürat 24, Sürat Anında, Sürat Express, Sürat Partner, Sürat Suit, VIP Müşteri Hizmetleri, İnternetten Al Kapıda Kredi Kartı İle Öde ve Özel Ambalaj.

Sürat Kargo, müşterilerine hızlı ve kaliteli bir destek sunabilmek adına Sürat Kargo 444 lü müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 202 0 202

Sürat Kargo Genel Müdürlük Adresi
Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No: 31 Bağcılar/İSTANBUL

Yukarıda bulunan Sürat Kargo müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla Sürat Kargo müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilir, kargo ücreti hesaplaması yapabilir, şube adres ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

“Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine 9 yorum

 1. Sürat kargonun kendisine bir faydası yok ki müşterisine olsun, berbat bir kargo hizmeti var, sıkıntıyı kendileri yaratıp, çözüm bulamıyorlar, kargoyu başka bir adrese getirip bulamadık diye götürüyorlar bıraktıkları kağıdı tesadüfen buldum, telefon ettiğimde şimdi değil yarın telefonla hatırlatın getirelim diyorlar, müşteri hizmetlerini arıyorum, biz bişey yapamayız diyorlar, kim yapacak peki, kargolarıda biz dağıtalım oldu olacak, siz bu işi yapamıyorsanız bırakın

  Cevapla
 2. Kardesim böyle vurdum duymaz bir kargo şirketi olamaz adres veriyoruz sözde bana ulastirmak üzere 175 km uzakta bandırmaya gönderiyor kredi kartiyla odeme yaptım farklı yere nerdeyse teslim edecektiler bereket yoğun telefon trafiği sonucu durdurdum şuanda kargom nerde kimin elinde belli bile değil tek kelimeyle rezillik yazık yazık

  Cevapla
 3. Hangi subenizi aradıysam acmıyorlar.kargom geldimi diye arıyacam gidib kendim alacam ama matap olacam kimse yok.

  Cevapla
 4. bu nasıl bir işleyış bu nasıl bir hizmet hic bir subeniz telefonlarına cevap vermez konya bölge mudurlugude dahil buna müsteri ulaşamıyacaksa o numaraları niye yaziyosunuz intetnet sayfalarina genel mudurlugunu ariyorum oda telesekreter suslu suslu isleyisi anlatiyo is icraatta efendiler yogunmusunuz yok o da bahane olamaz

  Cevapla
Yorum yapın