Starbucks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
1402

30 mart 1971 tarihinde ABD’nin Washington eyaletinde kurulan Starbucks, günümüz dünyasının en popüler ve en büyük kahve zinciridir. Dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde önemli bir kültür ve gelenek haline gelen Starbucks, kendisine has dekorasyon tarzının bulunduğu özel şubeleri ve atmosferi ile tüketicilerine özel bir deneyim sunuyor. Bu içeriğimizde sizlere Starbucks çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Starbucks iletişim bilgileri gibi detaylardan bahsedeceğiz.

Bugün Starbucks; dünya genelinde 65’ten fazla ülkede yaklaşık 25 bin civarındaki şubesi ile faaliyet gösteriyor.

Starbucks kahve satın alım ve kahve kavrulması alanında faaliyet gösteriyor. Kahve çekirdeklerinin yüzlerce farklı şekillerde hazırlanmasıyla son derece zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle Türkiye genelinde kahve tüketim değerlerinin yüksekliği kapsamında Türkiye’ nin her bölgesinde Starbucks şubeleri oldukça yoğun talep görüyor.

Günümüzde Türkiye’ nin her yerinde Starbucks 444 lü müşteri hizmetleri 444 47 49 sayesinde her türlü konuda destek alınabiliyor.

Starbucks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 47 49

Starbucks İletişim Mail Adresi
infostarbucks-tr@alshaya.com

Arama Terimleri: Starbucks iletişim bilgileri, Starbucks telefon no, Starbucks irtibat tel, Starbucks canlı destek, Starbucks müşteri temsilcisi, Starbucks şikayet hattı, Starbucks 0850 li telefon numarası, Starbucks whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz