Sportive İletişim Telefon Numarası Nedir?

Sportive İletişim Telefon Numarası sayesinde ülkemizin birçok büyük şehrinde faaliyet gösteren alışveriş şirketi Sportive’e ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen spor mağazalarından birisi olan Sportive tam olarak 1985 senesinde Toksöz ailesi tarafından kurulmuştur. Spor malzemeleri tedarik işiyle meşgul olan bu firma beş sene sonra ‘Sirkeci Sportive’ mağazaları ile perakendecilik sektörüne girmiştir.

Sportive İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde faaliyette olan birçok spor dallarının malzemelerini, aksesuarlarını ve kıyafetlerinin aktif olarak satışını yapmakta olan Sportive mağazaları günümüzde adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır. İçerisinde dünyaca ünlü markanın yer aldığı bu mağazalarda Adidas, Nike, Puma, Arena, Skechers, Lacoste, Only, Molten, Stag, Reebok, Slazenger, Selex, Quiksilver, Converse, Butterfly, Hummel, Jack and Jones, New Balance gibi markaların ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazada Sportive’in kendi markasına ait ürünleri de bulabilirsiniz. Spor branşlarına yönelik malzemeler de bulunan bu mağazada aynı zamanda kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarına ait giyim, ayakkabı, aksesuar ürünlerinin satışı da yapılmaktadır.

İstanbul, Antalya, Ankara, Muğla, Çanakkale, Aydın, Eskişehir, Van ve Konya gibi büyük şehirlerimizde mağazalar açan Sportive her geçen gün şube sayısını arttırmaya devam etmektedir. Sportive çağrı merkezini arayarak size en yakın Sportive mağazasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Müşterilerinin memnuniyetine önem veren ve onların görüşlerine, isteklerine göre çalışmalar yapmakta olan Sportive müşterileri ile daha iyi bir iletişim kurabilmek için Sportive müşteri hizmetleri ağını oluşturmuştur. Sportive iletişim numarasını arayarak mağazadan satın aldığınız ürünler hakkında şikayette de bulunabilir ve iade & değişim koşullarını öğrenebilirsiniz. Firmanın resmi internet sitesi üzerinden de online alışveriş yapabilir ve karşılaştığınız problemleri Sportive müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Sportive Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 222 0949

Sportive İletişim E-Posta Adresi

Yorum yapın