Sosyopix Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Sosyopix Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi ile hediye sektöründe önemli bir firma olan Sosyopix şirketine ulaşabilirsiniz. Fotoğraf baskıları, yılbaşı hediyeleri, hediye kutuları ve kişiye özel hediye gibi hizmetleri bulunan şirket birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özel günlerinizde güzel hediyeler vermeniz adına hizmet vermektedir.

Sosyopix Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Anneler günü, babalar günü, doğum günü, sevgililer günü gibi birçok özel günde sevdiklerinize o güne özel anlamlı hediyeler vermeniz adına hizmet vermektedir. Şirket olarak sizden aldığımız fotoğrafları farklı konseptlerde ürünlerde birleştirerek hazırlıyor ve özel bir hale getiriyoruz. Sizde anlamlı bu hediyeden sevdiklerinize yaptırmak ve onları mutlu etmek istiyorsanız Sosyopix markasını tercih edebilirsiniz. Kendisini tercih edecek kişilere akıllarına takılan soruları cevaplandırmak ve görüş, öneri, şikâyet gibi durumları da dinleyerek yardımcı olmak adına müşteri hizmetleri vermektedir.

Sosyopix Müşteri Hizmetleri

Özel günlerinizde sevdiklerinize o güne özel anlamlı hediye vermek istiyorsanız sosyopix.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Site içerisinde tercih edebileceğiniz birçok hediye bulunmaktadır. İstediğiniz hediyeyi seçebilir ve hediye üstünde özelleştirme yaptırabilirsiniz. Firma olarak siparişini verdiğiniz tüm ürünleri 2 ile 3 iş günü içinde teslim etmekteyiz.

Firma sayesinde sevdikleriniz aynı kare içerisinde yer aldığınız fotoğraflardan oluşan takvim, albüm, kanvas tablo, magnet, metal baskı, duvar dekorasyonu gibi birçok hediyelik eşya hazırlatabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz 0 (216) 380 33 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine hafta içi 09.30 – 18.00 saatleri arasında hafta sonları 9.30-13.00 saatleri arasında ulaşılabilmektedir.

Kullanıcı memnuniyetine her zaman önem veren ve en üstte tutmak adına çalışan Sosyopix firması müşterilerinin müşteri hizmetlerini aramak zorunda olduklarında vakit kaybı yaşamamaları adına müşteri temsilcilerine direk bağlantı sağlamaktadır.

Şirket tarafından sunulan hizmetlerden, ürünlerden bir sorun, şikayet yaşarsanız bu durumu ister aşağıda yer alan numarayı arayarak müşteri temsilcilerine iletebilir isterseniz de merhaba@sosyopix.com mail adresinde mail atarak şikayetinizi iletebilir ve destek sağlanması adına talepte bulunabilirsiniz. Sbarro Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile de bir önceki içeriğimize ulaşabilirsiniz.

Sosyopix Telefon: 0216 380 33 00

“Sosyopix Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın