Sosyopix Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1
575
Sosyopix Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Sosyopix Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sosyopix çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası ve bilgileri nelerdir? Sosyopix özel günlerinizde güzel hediyeler vermeniz adına hizmet vermektedir. Sosyopix tarafından verilen hizmetlerde merak ettiklerinize yanıt veya almış olduğunuz hizmetlerde yaşadığınız sorunlara, şikâyetlere kurumsal destek almanız adına firma tarafından müşteri hizmetleri desteği sunulmaktadır.

Sosyopix

Sosyopix anneler günü, babalar günü, doğum günü, sevgililer günü gibi birçok özel günde sevdiklerinize o güne özel anlamlı hediyeler vermeniz adına hizmet vermektedir. Sosyopix olarak sizden aldığımız fotoğrafları farklı konseptlerde ürünlerde birleştirerek hazırlıyor ve özel bir hale getiriyoruz. Sizde anlamlı bu hediyeden sevdiklerinize yaptırmak ve onları mutlu etmek istiyorsanız Sosyopix markasını tercih edebilirsiniz.

Sosyopix kendisini tercih edecek kişilere akıllarına takılan soruları cevaplandırmak ve görüş, öneri, şikâyet gibi durumları da dinleyerek yardımcı olmak adına müşteri hizmetleri vermektedir.

Sosyopix Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Özel günlerinizde sevdiklerinize o güne özel anlamlı hediye vermek istiyorsanız sosyopix.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sosyopix sitesi içerisinde tercih edebileceğiniz birçok hediye bulunmaktadır. İstediğiniz hediyeyi seçebilir ve hediye üstünde özelleştirme yaptırabilirsiniz. Sosyopix ailesi olarak siparişini verdiğiniz tüm ürünleri 2 ile 3 iş günü içinde teslim etmekteyiz.

Sosyopix sayesinde sevdikleriniz aynı kare içerisinde yer aldığınız fotoğraflardan oluşan takvim, albüm, kanvas tablo, magnet, metal baskı, duvar dekorasyonu gibi birçok hediyelik eşya hazırlatabilirsiniz.

Sosyopix müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz 0 (216) 380 33 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine hafta içi 09.30 – 18.00 saatleri arasında hafta sonları 9.30-13.00 saatleri arasında ulaşılabilmektedir.

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren ve en üstte tutmak adına çalışan Sosyopix firması müşterilerinin müşteri hizmetlerini aramak zorunda olduklarında vakit kaybı yaşamamaları adına müşteri temsilcilerine direk bağlantı sağlamaktadır.

Sosyopix Şikayet

Sosyopix tarafından sunulan hizmetlerden, ürünlerden bir sorun, şikayet yaşarsanız bu durumu ister aşağıda yer alan numarayı arayarak müşteri temsilcilerine iletebilir isterseniz de merhaba@sosyopix.com mail adresinde mail atarak şikayetinizi iletebilir ve destek sağlanması adına talepte bulunabilirsiniz.

Sosyopix Şikayet Telefonu: 0216 380 33 00

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz