Sony Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası

Japon devi Sony şirketinin müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kurduğu Sony Çağrı Merkezi ve İletişim Numarasına ilgili içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Sony Çağrı Merkezi

1946 yılında kurulan Japon teknoloji devi Sony, teknolojinin her alanında ürün çeşitliliği ile dünyanın en çok tanınan teknoloji markasıdır. Tüketici elektroniği, iletişim gereçleri gibi farklı ürün yelpazeleriyle hem bireysel hem de kurumsal alanda yaygın olarak kullanılıyor. İletişim araçları, video oyun konsolları, televizyon ve bilgi teknolojisi altyapı sistemleri gibi ürün grupları bulunuyor. Akıllı cep telefonu modelleri ile son dönemlerde genel tüketici cephesinde önemli bir popülarite yakalamayı başarmıştır.

Türkiye’de de tüketici elektroniği ve akıllı cep telefonları ile teknoloji pazarının önemli parçalarından birisi konumunda bulunuyor. Bu nedenle de Türkiye’ de de en fazla tercih edilen markalar arasında kendisine yer buluyor. Günümüzde teknolojinin gelişimine yön veren markalardan birisidir.

Sony 444 lü müşteri hizmetleri numarası ile son derece pratik ve kolay bir şekilde 444 76 69 numarasından teknik destek alınabiliyor.

Sony Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 76 69
0850 282 59 88

https://cagrimerkezitelefonlari.com/lenovo-cagri-merkezi/ ilgili bağlantıdan ise Çin merkezli Lenova şirketinin Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz.

“Sony Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası” üzerine 2 yorum

  1. tamircilerde de bulamıyorum sade çerçevesini değiştirme gibi bir hizmetiniz var mı bana en kısa zamanda bilgi verirmisiniz.tamiri nasıl olacak telefonu göndermek mi gerekiyor .yoksa siz parçayı mı gönderiliyorsunuz,veya fiytlar hakın da bilgi verirseniz sevinirim iyi günler

    Cevapla
  2. tamircilerde de bulamıyorum sade çerçevesini değiştirme gibi bir hizmetiniz var mı bana en kısa zamanda bilgi verirmisiniz.fiyatlar hakkın da bilgi verirmisiniz teşekkürler

    Cevapla
Yorum yapın