ŞOK İletişim Numarası Nedir?

ŞOK İletişim Numarası, şirkete ulaşabileceğiniz telefon numarasıdır. ŞOK marketleri günümüzde hemen hemen Türkiye’nin her şehrinde bulunan bir mağaza zinciridir. ‘Şok Daha Ucuzu Yok’ sloganı ile müşterilerine uygun fiyattan yüzlerce çeşit ürün sunan mağaza aynı zamanda kalitesi ile de ön plandadır.

ŞOK İletişim Numarası

Türkiye’de 6500’den fazla mağazası bulunan ŞOK marketin tam olarak 24 adet dağıtım merkezi vardır. 25 bini aşkın personeli bulunan ŞOK market kısa bir süre içerisinde büyük bir zincire ulaşmayı başarmıştır. 2015 senesinde 699 mağazası bulunan ŞOK, 2019 senesine kadar bu sayıyı 6 bine çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca ŞOK, Mintax, Piyale, Evin, Mis ve Amigo markalarını çıkarmıştır. Sadece gıda alanında değil aynı zamanda aktüel ürünleri ile de Türkiye’nin en çok tercih edilen marketleri arasında yer almakta olan ŞOK oldukça uygun fiyatlardan müşterilerine giyim, ev aksesuarları, mutfak, kırtasiye ürünleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen firma aynı zamanda alışveriş konusunda lider firmalar arasında yer almaktadır.

Size en yakın ŞOK marketin nerede olduğu öğrenmek ya da ŞOK marketleri hakkında merak ettiklerinizi sormak için ŞOK müşteri hizmetlerini arayarak yetkiliye danışabilirsiniz. Günümüzde hemen hemen her ilimizde ŞOK marketi yer almaktadır.

ŞOK marketlerinde bulunan ürünler ya da ŞOK marketin çalışanları ile ilgili bir şikayette bulunmak için ŞOK iletişim numarasını arayabilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir.

ŞOK Çağrı Merkezi Numarası

0212 576 33 00

Yorum yapın