Sodexo Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Sodexo telefon numarası, Sodexo çağrı merkezi telefon numarası bilgileri nelerdir? Sodexo 1966 yılında kurulan, yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri konumunda yer alan firmadır. Dünyanın Fransız çıkışlı olarak en kocaman işvereni hakkında bilgi verdiğimiz ve müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını paylaşmış olduğumuz makalemize dilerseniz gelin başlayalım.

Sodexo

Sodexo 1966 yılında Fransa’da kurulmuş ve 427 bin çalışanı ile birlikte 80 ülkede yaşam kalitesinde lider olarak hizmet sunmaktadır. Günde 100 milyonu aşkın müşteriye hizmet sunan firma Türkiye’de 25 yıldır hizmet vermektedir. Verdiği hizmetleri kategorize edecek olursak eğer;

  • Sağlıklı ve iyi yaşam,
  • Takdir,
  • Sosyal Etkileşim,
  • Kişisel gelişim,
  • Kolaylık ve verimlilik,
  • Fiziki ortam diyebiliriz.

Sodexo Türkiye, çalışanların yan hakları ve teşvik ile ödüllendirme konusunda ağırlıklı olarak hizmet sunduğu gibi bunları Restoran pass kartları ve çekleri, gift pass çekleri ile sağlıyor.

Sodexo Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Her gün 100 milyonu aşkın kişiye hizmet veren bir firma olan Sodexo elbette müşterileri ile iletişim kurması gereken durumlar olacaktır. Bu durumlar için çağrı merkezleri aracılığı ile hizmet sunan Sodexo telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Sodexo telefon numarası ile birlikte aklınıza gelen bütün soruları söyleyebilir, merak ettiğiniz tüm durumlar hakkında bilgiler alabilir ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Sodexo telefon numarası olan 444 72 77 telefon ile birlikte pazar günleri hariç haftanın 7 gününde saat 08:00-20:00 saatleri arasında Sodexo çağrı merkezi, Sodexo müşteri hizmetlerine erişebilirsiniz. Ayrıca aramadan direk olarak iletişim formu doldurarak dile getirmek istedikleriniz anlatmak için lütfen buraya tıklayınız. Göndermiş olduğunuz formlar müşteri temsilcileri tarafından incelenerek en kısa sürede geri dönüş muhakkak sağlanacaktır.

Sodexo Şikayet

Sodexo firması hakkında şikayetleriniz varsa bunları da çağrı merkezleri aracılığı ile Sodexo telefon numarası ile bildirebilirsiniz. Sodexo şikayet telefonunu aşağıdaki yer alan numara üzerinden aramanız mümkündür. Ayrıca aşağıdaki yorumlar kısmından yorumlarınız ile birlikte şikayetlerinizi daha büyük kitlelere duyurabilir ve çözüm yolu bekleyebilirsiniz. Sodexo firması ile ilgili aklınızda yer alan diğer soruları da yorumlarınız ile bildirmeniz halinde cevap vereceğiz, ayrıca sayfamızda yer alan diğer firmalar hakkında bilgi edinmek için lütfen buraya tıklayınız. www.cagrimerkezitelefonlari.com ayrıcalığı ile….

Sodexo Şikayet Telefonu: 444 72 77

Yorum yapın