Sneaks Up Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Sneaks Up Çağrı Merkezi Telefon Numarası, spor giyim şirketi olan Sneaks UP şirketinin müşterilerinin ulaşması için hizmet verdiği telefon numarasıdır. Sneaks Up ürünlerden ya da verilen hizmetlerden dolayı sorun, şikayet yaşayan müşterilerinin bu durumu yetkililere iletmeleri adına müşteri hizmetleri verilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak her türlü konuda kurumsal destek alabilirsiniz.

Sneaks Up Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Spor sektöründe hizmet vermek adına ilk mağazasını 2014 yılında İstanbul’da açan ve daha sonra büyümeye devam ederek Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet vermektedir. Sneaks Up bünyesinde Adidas, Nike, Jordan, The North Face, Timberland, Reebok, Puma, Vans, Skechers ve Asisc gibi birçok önemli markanın ürünleri bulunmaktadır. Sneaks Up mağazalarında Adidas, Nike, Jordan, Puma gibi markaların koleksiyon ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Marka içerisinde orijinal basketbol ürünleri de bulabilirsiniz.

Sneaks Up ülkemizde sneaker kültürünün gelişmesi ve yaygınlaşması adına kurulmuştur. Vermiş oldukları hizmetle de kuruluş amaçlarına ulaşmayı başarmıştır.

Sneaks Up Telefon Numarası

Erkek, kadın ve çocuk olmak üzere 3 farklı kategoride en iyi markalardan oluşan birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Ürün kalitesiyle her zaman müşterilerini memnun etmeyi başaran marka müşteri memnuniyeti devam ettirmek ve onlara hem satış öncesi hem de satış sonrası kurumsal desteğin sağlanması adına müşteri hizmetleri üzerinden destek vermektedir. Satış öncesi ya da satış sonrası her türlü konuyla ilgili müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz her konuda size en hızlı şekilde destek verecektir.

Sneaks Up müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız 0850 241 72 31 telefon numarasını arayabilirsiniz. Sneaks Up müşteri hizmetleri gelecek olan çağrılarda müşterilerinin zaman kaybı yaşamamaları adına sesli yanıt sistemi ile hizmet vermektedir. Sesli yanıt sistemi sayesinde destek almak istediğiniz konuyu birkaç kelime ile anlatabilir ve direk olarak müşteri temsilcileriyle bağlantı kurabilirsiniz.

Sneaks Up Şikayet Hattı

Çalışma prensibi olarak her zaman müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmak adına çalışan Sneaks Up markası müşterilerden gelecek şikayet, öneri ve istek gibi durumların hızlı bir şekilde taraflarına iletilmesi ve desteğin sağlanması adına şikâyet hattı üzerinden de hizmet vermektedir.

0850 241 72 31

Sneaks UP İletişim

Yorum yapın