Skechers İletişim Numarası

Amerika’nın en önemli ve büyük ayakkabı markalarından olan Skechers’a ulaşmak için Skechers İletişim Numarası başlığının altında yer alan telefondan şirkete ulaşabilirsiniz.

Skechers İletişim Numarası

Türkiye’ de de Skechers distribütörü ile faaliyet gösteren Skechers ayakkabı, günlük giyim ve çocuk kategorilerinde pazarının açık ara lideri konumunda bulunuyor. Pek çok kişi tarafından merak edilen Skechers çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Skechers iletişim bilgileri yazımızda.

1922 yılından bu yana başta ABD olmak üzere dünyanın her yerinde ayakkabı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Aynı zamanda da her yeni sezonda yayınlamış olduğu ayakkabı koleksiyonları Skechers ayakkabı, dünyada kadın, erkek ve çocuklar için ayakkabı modasına yön veriyor.

Rahatlığın ve şıklığın bir arada olacağı tasarımlara önem vermesiyle özellikle günlük giyim ve spor aktiviteleri açısından son derece konforlu ve aynı zamanda da şık ayakkabı modelleri sağlıyor.

Türkiye’de Skechers ayakkabı hizmetleri hakkında bilgi almak, şikayet ve öneri talebinde bulunmak için Skechers 444 lü müşteri hizmetleri numarası olarak 0850 488 02 00 kullanılabiliyor.

Skechers Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 488 02 00

Skechers İletişim Formu

Xiaomi Çağrı Merkezi başlığından ise Xiaomi şirketine ulaşabilirsiniz.

Skechers Genel Müdürlük Adresi
SEYRANTEPE MAH. FAZIL KAFTANOĞLU CAD. NO: 7 K: 3 / SEYRANTEPE / KAĞITHANE / İSTANBUL

“Skechers İletişim Numarası” üzerine 8 yorum

 1. 10 yıldır skechers kullanıcısıyım 4 ay önce aldığım ayakkabının kenarlarındaki açılmadan dolayı incelenmesi için gönderdim 2 gün sonra bana kullanım hatası olduğunu belirten mesaj geldi çok şaşırdım.daha sonra müşteri hizmetlerini aradım bu konuda bana yardımcı olamayacaklarını söylediler……….ve ben bu ayakkabıyı 2 ay kullanmadım bile !!!!!!!!!!!!!!

  Cevapla
 2. Daha önce yazdığım sorun giderilmiyor. Lütfen bütün bilgilerimi siliniz. Yeniden giriş yapayım, bakalım siparişe ulaşabilecekmiyim.

  Cevapla
 3. Merhaba 15 gün önce aldığım su geçirmez ayakkabı hem su geçiriyor hem ıslak zeminde kayıyor gonderdirk üretim hatası yok dediler ne yani kullanım hatasımı..ben yarın gidip mağazanın önünde eylem yapıp medyayı bile topluyacam

  Cevapla
 4. HİÇ MEMNUN DEYİLİM AYAKKABI ALDIM AMA ÇOK PİŞMANIM FABRİKA HATASINDAN DOLAYI MAĞDURUM VE HALA DEYİŞİMİNİ BEKLİYORUM VE DEYİŞTİLMEDİ YAZIKLAR OLSUN KAFAYA TAKTIM MAĞAZANIN İÇİNDE YAKICAM AYAKKABIYI

  Cevapla
 5. Kesinlikle Skechers ayakkabı almayın artık çok dandik önceden aldığım ayakkabıları 2 sene rahatlıkla giyiyorum şimdi 1 ay da ayakkabı pert oldu açılmayan yeri kalmadı sorun cozulmedigi sürece heryere basvurcam

  Cevapla
 6. 17 Mayıs 2020 de Trendyol üzerinden Skechers mağazasından sipariş verdiğim ürün 27 Mayıs tarihinde tarafıma teslim edildi. Bir hafta sonra altındaki plastik kısım çıktı ve bir kav gün sonra da koptu.
  Eskişehir Espark AVM deki Skechers Mağasazına götürdüm almadılar.
  Eskişehir SPX Mağazasına götürdüm almadılar.
  Trendyol 15 gün içinde dönmediniz diye iade kabul etmedi.
  Skechers kaliteli diyerek 460TL ye aldığım ayakkabı bir haftada EX oldu ve muhattap bulamıyorum.
  Ne yapmalıyım? Skechers Müşteri Hattını aradım, ulaşamadım kimseye 🙂
  Amerikayı mı arayacağız? Kim çözüm bulacak bize?

  Cevapla
 7. Merhabalar .. neden 08504880200 telefon numarasında müşterı tensılcısıne görüşme yapamıyorum bana lütfen cevap verılsln

  Cevapla
Yorum yapın