Sinbo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sinbo çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Sinbo Müşteri Hizmetleri Numarası

Sinbo elektrikli küçük ev aletleri üreten bir firmadır. Tam olarak 1997 senesinde kurulan firma çok kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda tüm dünya ülkelerinde elektrikli ev aletleri sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı başaran Sinbo hem kaliteli ürünleri hem de uygun fiyatlı olması nedeni ile milyonlarca ürün satışı gerçekleştirmiştir. üretimi Türkiye’de olan Sinbo ürünleri Türk Malı olduğu için Türkiye’de emin adımlarla her geçen gün daha da büyümekte ve mağazacılığını genişletmektedir. Günümüzde mutfak alanında özellikle geniş ürün yelpazesine sahip olan Sinbo; tost makinesi, ızgara, elektrikli pişirici, yumurta pişirme makinesi, kahve makinesi, çay makinesi, su ısıtıcısı, blender, doğrayıcı, kıyma makinesi, süpürge, kişisel bakım, ütü ve ısıtma & soğutma gibi kategorilerde ürün üretmektedir. Müşteri odaklı çalışan ve faaliyetlerini buna göre belirleyen Sinbo markası için müşteri memnuniyeti ilk sıradadır. Sinbo ürünleri hakkında şikayetleriniz için Sinbo çağrı merkezini arayabilirsiniz. Teknik destek ekibi ile hafta içi ve hafta sonu iş saatleri içerisinde iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sizi aramalarını isterseniz Sinbo web sitesi üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz. En geç 3 gün içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

sinbo

Sinbo İletişim Numarası

Sinbo markasının ürünlerini A101, Çetinkaya, Migros, Carrefour, Hakmar, Makro Market, Media Markt, Kipa, Koçtaş, Teknosa, Vatan, Onur, Özdilek, Şok, Real gibi büyük alışveriş marketlerinde bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bu marketlerden size en yakın olanın hangisi olduğunu öğrenmek için Sinbo müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Sizlere konum bilgisi ve şube bilgisi verilecektir.

Aynı zamanda HepsiBurada, Vatan ve Teknosa’nın resmi internet sitesi üzerinden de online olarak Sinbo ürünlerini satın alabilir ve kapıda ödeme yapabilirsiniz. Sinbo ürünlerinin teknik servisine ulaşmak için ise Sinbo iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Sinbo İletişim Telefon Numarası:

0850 811 65 65

Sinbo İletişim E-Posta Adresi:

info@sinbo.com.tr

Sinbo İletişim Formu

 

Yorum yapın