Simit Sarayı Çağrı Merkezi Telefonu Müşteri Hizmetleri

0
430
Simit Sarayı Çağrı Merkezi Telefonu Müşteri Hizmetleri
Simit Sarayı Çağrı Merkezi Telefonu Müşteri Hizmetleri

Simit Sarayı çağrı merkezi telefon numarası kaçtır? Son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeyi başaran ve önemli bir marka haline gelen Simit Sarayı vermiş olduğu hizmetten ya da ürünlerden kaynaklı yaşanabilecek şikayeti, sorunu, öneri, isteği dinlemek adına iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmeti desteği sunmaktadır.

Simit Sarayı

Simit birçok kişinin sabah kahvaltısıyken kimisinin de öğle atıştırmalığı olabilmektedir. Simit genellikle çay, ayran veya soğuk bir içecekle tüketilmektedir. Ülkemizde herkes tarafından çok sevilen Simit’in mazisi 1525’e dayanmaktadır. Yani o zamandan beri ülkemizde sevilerek tüketilen bir yiyecek diyebiliriz.

Ülkemizde severek tüketilen bu lezzetin daha çok ülkeye yayılması adına hizmet vermeye başlayan Simit Sarayı yurt dışındaki ilk şubesini 2010 yılında Hollanda’da açmıştır. Daha sonra gelişmeye ve büyümeye devam eden Türk markası Simit Sarayı şuanda 22 farklı ülkede hizmet vermektedir. Simit sarayı içerisinde simit, poğaça, açma, kurabiye, pizza, makarna gibi birçok üründe bulunmaktadır. Marka tamamen Türk damak tadını ve lezzetini diğer ülkelerde de sunmaktadır.

Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri Telefonu

Ülkemizin önemli markalarından olan ve ülkemizle birlikte birçok ülkede hizmet veren Simit Sarayı hem ülkemiz içerisinde hem dünya genelinde şube sayısını arttırmak adına Franchise sistemi ile de çalışmaktadır. Franchise sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz simitsarayi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Simit Sarayı müşteriler tarafından gelecek olan geri dönüşlere çok önem vermektedir. Simit Sarayı müşteri hizmetlerine öneri, istek veya şikayet gibi durumlarınızı iletmek isterseniz 0216 564 44 44 numaralı telefonu aramalısınız. Müşteri hizmetlerinden her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini aradığınız da müşteri temsilcileriyle direk olarak bağlantı kurmak isterseniz telesekreter tarafından söylenen tuşlamayı yapmanız yeterli olacaktır. Simit Sarayı sosyal medya hesapları üzerinden de müşterilerinin yanında olmaktadır.

Simit Sarayı Şikayet Hattı

Simit Sarayı şubelerinden veya ürünlerinden kaynaklı yaşadığınız olumsuz bir durumda şikayetiniz, sorununuzu en hızlı şekilde yetkili kişilere iletmek ve destek almak isterseniz aşağıda bulunan numarayı arayabilirsiniz. Simit Sarayı sorunlara ve şikayetlere direk destek sağlamak adına şikayet hattı üzerinden destek vermektedir.

Simit Sarayı Şikayet Telefonu – 444 8 768

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz