Siemens Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
680
Siemens Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Siemens Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avrupa kıtasında üretim ve satış gerçekleştiren en büyük teknoloji şirketi Siemens şirketinin orijinal adı “Siemens AG” şeklindedir. Günümüzde uluslararası kapsamda üç farklı kategoride üretim ve satış hizmetleri sağlamakta olan Alman teknoloji devi Siemens şirketinin endüstri, sağlık ve enerji kategorilerinde ürünleri bulunuyor. Bugünkü konumuz ise Siemens çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgileri.

Aynı zamanda da dünya genelinde Siemens ve alt firmaları olarak toplamda 190 farklı ülkede hem Ar-Ge merkezleri hem de mağazaları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Beyaz eşya ürünleri, televizyonları ve günümüzde akıllı cep telefonları tanınan şirket, Türkiye’nin en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor.

Özellikle Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan çok sayıdaki mağazası ile tüketici elektroniği konusunda da çözümler sunuyor.

Türkiye Siemens 444 lü müşteri hizmetleri numarası ise 444 66 88 şeklindeki 444 çağrı merkezi numarasından oluşmaktadır.

Siemens Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 66 88 (7/24)

Siemens İletişim Formu

Arama Terimleri: Siemens iletişim bilgileri, Siemens telefon no, Siemens irtibat tel, Siemens canlı destek, Siemens müşteri temsilcisi, Siemens şikayet hattı, Siemens 0850 li telefon numarası, Siemens whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz