Setcard İletişim Numarası 2021

Setcard İletişim Numarası bilgisi sayesinde 2005 yılından bu yana ödeme sistemi alanında hizmet veren Setcard şirketine ulaşabilirsiniz. Setcard, yani Set Kurumsal Hizmetler A.Ş. olarak 2001 tarihinde kurulmuştur. Setcard, anlaşmalı olduğu kurum ve kuruluşların çalışanlarının yemek haklarının ödeme sistemini yönetir ve organize eder. Yemek kartları arasında en avantajlı olanıdır. 2005 yılından bu yana akıllı kart sistemi kullanımdadır.

Setcard İletişim Numarası Nedir?

Setcard İletişim Numarası bilgisine içeriğimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ülkemizde kullanımı oldukça yaygındır, kolay kullanımı ve müşterilerine özel fırsatlarıyla tercih edilir. Setcard temassız ödeme, karekod ile ödeme ve daha birçok kolaylık ile yemek kartlarının lider ismi olmuştur. Kart sisteminin birçok avantajlı bulunmaktadır. Her iş yerinin personellerine yemek hizmeti sağlamak için kullanmış olduğu bir kart sistemidir. Setcard ülke çapında yaygın olarak kullanılan bir karttır. ‘Türkiye’nin yemek kartı’ sloganı ile çok yaygın kullanılmaktadır. Setcard ile ilgili tüm sorularınız için Setcard müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer yandan Setcard web sitesine girerek ya da mobil uygulamasını indirerek tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ülke genelinde tercih edilen en iyi yemek kartlarından biridir. Başvuru, ödeme, para yatırma gibi işlemlerinin çok pratik olduğu Setcard, uzun zamandır lider yemek kartıdır.

Setcard İletişim Numarası
Setcard İletişim Numarası

Setcard İletişim Kanalları

Setcard ile ilgili tüm iletmek istediklerinizi ve sormak istediklerinizi Setcard çağrı merkezi iletişim telefon numarasından ya da Setcard e-posta adresine mail atarak kolayca iletebilirsiniz. Diğer yandan size hangi ulaşım kanalı uygunsa o kanalı kullanmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcileri size daima en iyi hizmeti vermek için itina ile çalışmalar yapacaktır.

Setcard Çağrı Merkezi Numarası

Setcard yükleme bilgileri sorgulama, kart bakiye sorgulama, kart geçen yerler ve daha birçok işlem için Setcard çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibata geçebilirsiniz. Tüm sormak istediğiniz sorular için Setcard çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Setcard kurulduğu zamandan bu zamana kadar birçok değişiklik ve yenilik kaydetmiştir. Kullanıcılarının en iyi avantajlardan yararlanması için birçok çalışma yapmıştır.

444 03 51

Setcard E-posta Adresi

Setcard iletişim telefon numara hatları bazı zamanlarda yoğun olabilir. Yoğunluk yaşandığı zamanlarda Setcard e-posta adresine mail atarak kolayca ulaşabilir ve tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Telefon trafiğini idare eden personeller kadar mail trafiğini de idare eden personeller bulunmaktadır.

mobilbildirim@setcard.com.tr

Yorum yapın