Sepaş Enerji Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
476

2013 senesinde hizmet vermeye başlayan Sepaş Enerji, Türkiye’deki birçok ilde elektrik dağıtımı yapan firmalardan birisidir. Günümüzde en önemli enerji kaynakları arasında yer alan elektriğin dağıtımından satımına kadar her türlü ticaretini gerçekleştire Sepaş Enerji abonelerine sunduğu verimli ve hızlı elektrik hizmeti ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Perakende olarak elektrik dağıtımı ve satmı yapmakta olan firma günümüzde alanında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce gibi illerimizde elektrik hizmeti vermekte olan Sepaş Enerji her geçen gün abone sayısını arttırarak daha çok müşteriye ulaşmaktadır. Bu şehirlerde yaşayan kişilerin elektrik ihtiyacını gideren Sepaş Enerji müşterilerinin her türlü sorularını yanıtlamakta ve onlara çözüm bulmaktadır. Sepaş Enerji çağrı merkezini arayarak size en yakın Sepaş Enerji şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eğer Sepaş Enerji’de bir aboneliğiniz bulunuyorsa ve aboneliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Sepaş Enerji müşteri hizmetlerini arayablirsiniz. Ödenmemiş elektrik fatura borçlarınızı öğrenebilir ve faturanız hakkında detaylara ulaşabilirsinz. 7/24 hizmet vermekte olan Sepaş Enerji müşteri temsilcileri müşterilerinin şikayetlerini dinlemekte ve onlara en yenilikçi ve faydalı çözüm yollarını bulmaktadır. Sepaş Enerji iletişim numarası ile yetkililere bağlanabilir ve abonelik işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca firmanın resmi internet sitesine girerek de Sepaş Enerji’de görünen borçlarınızı online olarak ödeyebilir ya da abonelik kapatma talimatını verebilirsiniz.

Sepaş Enerjş Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

185

Arama Terimleri: Sepaş Enerji irtibat telefonu, Sepaş Enerji iletişim numarası, Sepaş Enerji telefon numarası, Sepaş Enerji canlı destek, Sepaş Enerji çağrı merkezi, Sepaş Enerji müşteri hizmetleri, Sepaş Enerji müşteri temsilcisi, Sepaş Enerji şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz