Senur A.Ş. Müşteri İletişim Telefon Numarası

Senur A.Ş. 1962 yılında Hasan Akın tarafında kurulmuş bir şirkettir. Senur, müşterileri için kaliteli, pratik, fonksiyonel ve yenilikçi ürünler tasarlayıp üretmek misyonu ile yola çıkmış bir markadır. Turkiye de Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektöründe birçok ilke imza atmış önemli bir markadır. Bilgi, deneyim ve teknolojisi ile Senur, dünya devlerinin de tercih ettiği üretici firmalardan biri haline gelmiştir. Türkiye’nin ilk narenciye sıkacağını, ilk katı meyve sıkacağını, ilk mutfak robotunu, ilk halı yıkama makinesini, ilk et kıyma makinesini üretmiştir. Böylelikle Senur, ilklerin mimarı olmuştur. 2001 yılında bir değişikliğe giderek, Arnica markasını hayata geçiren Senur, 2009 yılında Tüketiciler tarafında belirlenen “Tüketici Kalite Ödülünü” almıştır. Böylelikle Arnica almış olduğu bu ödülle müşterilerinin beğenisini ve takdirini kazandığını göstermektedir.

33 ülkede ve 5 kıtada satış gerçekleştiren Senur, Tozu Yok Eden Teknoloji, DWS yi Design Turkey 2010 Üstün tasarım ödülüne layık görülmüştür. Arnica Senur, 400 personeli ve yan sanayi zinciri ile İstanbul Avcılarda çalışmalarını sürdürmektedir. 2011 yılında ise Türkiye’nin en çok satan “süpürgesi” ünvanını başarıları arasına eklemiştir. Senur, elde ettiği başarıyı sadece kendisi ile yarışarak kazanmış, hem Türkiye de hem de başka ülkelerde talep edilen önemli bir marka olmuştur. 1989 dan beri şirketin her departmanında çalışan Senur Akın Biçer, bugün şirketin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir. Hatta ona artık ‘Bayan Arnica’ diyorlar. Ev hanımlarının hayatını kolaylaştıran Arnica , müşteri talebinde önemli etkiye sahip olan bir marka haline gelmiştir. Arnica, küçük ev aletleri ile hayatı kolaylaştırmaktadır. Arnica, kaliteli, modern ve yenilikçi bakış açısı ile kusursuz tasarımlara imza atmakta, ev ürünlerinde ihtiyacınız olan her şeyi uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Senur A.Ş. Müşteri İletişim Telefon Numarasını herhangi bir problemde arayabilirsiniz ya da görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Senur A.Ş. Müşteri İletişim Telefon Numarası : 0 (212) 422 19 10

Yorum yapın