Şekerbank Müşteri Hizmetleri

Şekerbank T.A.Ş tam olarak 1953 senesinde Eskişehir’de kurulmuştur. İlk olarak Pancar Kooperatifleri Bankası adı altında kurulan firmanın amacı ise şeker pancarı üreticilerinin maddi anlamda gereksinimlerini karşılamak için kurulmuştur. Kurulduktan üç sene sonra Ankara şehrine taşınan bankanın adı ‘Şekerbank’ olmuştur. 1993 senesinde özel banka olarak hizmet vermeye devam eden banka dört sene sonra ise genel müdürlüğünü İstanbul şehrine taşımıştır.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Türkiye’de oldukça önemli bir konuma sahip olan Şekerbank’ın Türkiye içerisinde tam olarak 273 adet şubesi bulunmaktadır. Günümüzde Şekerbank tarım kredisi veren bankalardan birisidir ve en çok göze çarpan hizmetlerinden bir diğeri ise emekliler için yapmış oldukları kredi fırsatlarıdır. Oldukça düşük faiz oranı ile kredi hizmeti veren Şekerbank her geçen gün müşterileri için hazırladığı yeni kampanyaları ile girişimcilere ve tarımcılara destek vermeye devam ediyor. Şekerbank iletişim numarasından bankanın müşteri yetkilisine bağlanarak sundukları fırsatlar hakkında daha detaylı bilgilere de erişebilirsiniz.

Sadece şube üzerinden değil aynı zamanda internet üzerinden de internet bankacılığı hizmeti veren Şekerbank müşterileri için daha kolay yöntemler oluşturmaya devam ediyor. Şubeye ya da ATM’ye gitmeden internet bankacılığı üzerinden para yatırma gibi para transferi işlemlerini tek bir tıkla yapabiliyorsunuz.

Şekerbank irtibat telefon numarasından bankayı arayarak aynı zamanda internet bankacılığı üzerinde karşılaştığınız sorunları dile getirebilirsiniz. Banka tüm Türkiye şehirleri için 444’lü numarasından hizmet vermektedir.

Şekerbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 78 78

Kahve Dünyası İletişim Numarası ilgili bağlantıda yer almaktadır.

Yorum yapın