Sefamerve İletişim Telefon Numarası

Sefamerve çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Sefamerve Müşteri Hizmetleri Numarası

Sefamerve sitesi muhafazakar kadınların giyim konusunda en çok tercih ettiği internet siteleri arasında yer almaktadır. Online alışveriş sektöründe yer alan Sefamerve ‘nin giyim mağazası bulunmamaktadır. Bir tek internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet vermekte olan Sefamerve, tesettürlü kadınların modasını belirlemektedir! Sefamerve.com sitesini ziyaret ederek tunik, elbise, ferace, başörtüsü, gömlek, bluz, hırka, ceket, yelek, etek, pantolon, namaz elbisesi, pijama iç giyim, boyunluk, kolluk, triko gibi ürünleri görebilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Sefamerve sitesi kullanıcıları için hem adreste nakit ödeme hem de kredi/banka kartı ile online ödeme alternatifleri sunmaktadır. Özellikle online ödeme konusunda şüpheleri olan müşterileri için ise 128 bit şifreleme sistemini kullanarak onların tüm özel bilgilerini korumaktadır. Sefamerve sitesinde yaptığınız online ödeme ilgili sorunlar için Sefamerve müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Alanında uzman destek ekibi ile her türden işleminiz hemen kayıt altına alınmaktadır. Haftaiçi ve haftasonu iş saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

sefamerve

Zara Çağrı Merkezi Numarası

Müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyen Sefamerve sitesi aynı zamanda onların isteklerini, önerilerini ve şikayetlerini dinlemekte ve onlara destek olmaktadır. Sefamerve çağrı merkezini arayarak Sefamerve sitesi hakkında iletmek istediklerinizi gönül rahatlılığı ile söyleyebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz.

Sefamerve iletişim numarası 0850 ile başlamaktadır. Sefamerve sitesinden satın aldığınız ürünlerin iade ve değişim talepleri için Sefamerve müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.  7/24 hizmet vermekte olan Sefamerve sitesinden satın aldığınız ürünlerin kargo takibini yapmak için de firmanın iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Sefamerve’den sipariş verdiğiniz herhangi bir üründe yaşadığınız sıkıntılar için Zara iletişim numarasını arayabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Talebinize göre iade ve değişim seçenekleri gerçekleştirilmektedir. 15 iş günü içerisinde talebiniz işleme alınıp sonlandırılmaktadır. Yapılan her işlemi tek tek siz değerli müşterisine bildiren Sefamerve, süreci olabildiğinde şeffaf bir şekilde yürütmektedir. Süreç hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sefamerve Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 221 30 40

Sefamerve İletişim Formu

 

Yorum yapın