Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
627

Sedaş kurumunun kuruluş dönemi 1954 senesinde Etibank’ın enerji grubunun kurulduğu döneme kadar dayanmaktadır. 11 Şubat 2009 senesinde özelleştirilen Sedaş’ın tüm hisseleri ise AKCEZ Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasına aittir. Türkiye’nin elektrik dağıtım ve satımı alanında öncü firmalar arasında yerini alan Sedaş günümüzde Kocaeli, Bolu, Düzce ve Sakarya illerinde hizmet vermektedir. Toplamda 4 şehir, 45 ilçeye hizmet vermekte olan Sedaş üç milyondan fazla kişinin elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. 24 saat kesintisiz elektrik hizmeti cererek vatandaşların ihtiyaçlarını gideren Sedaş 19.320 kilometrelik alana dağıtım sağlamaktadır. Günümüzde aynı zamanda elektrik arızalarının onarılmasında ve aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyet gösteren Sedaş kurumu müşteri memnuniyeti içerisinde faaliyetlerini göstermektedir. Sedaş çağrı merkezini arayarak kurum hakkında sormak istediklerinizi dile getirebilirsiniz.

Abonelik işlemleri, fatura borcu ve elektrik kesintisinin ne kadar süreceği konular hakkında daha fazla bir bilgiye sahip olmak için Sedaş iletişim numarasını arayabilir ve yetkiliden geri dönüş alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini hedeflerinin ilk sırasında tutan kurum 7/24 onların sorunlarını dinlemekte ve şikayetleri doğrultusunda onlara destek olmaktadır.

Aynı zamanda arıza, kaçak gibi ihbarlarında bulunmak ve sayaçlarınızın değişimi hakkında daha çok bilgi edinmek için de Sedaş irtibat telefon numarasını arayabilirsiniz. Sedaş müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınacaktır.

SEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

186

Sedaş İletişim E-Posta Adresi:

info@sedas.com

Arama Terimleri: Sedaş irtibat telefonu, Sedaş iletişim numarası, Sedaş çağrı merkezi, Sedaş müşteri hizmetleri, Sedaş müşteri temsilcisi, Sedaş şikayet hattı, Sedaş telefon numarası, Sedaş canlı destek,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz