Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sedaş çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Sedaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Sedaş kurumunun kuruluş dönemi 1954 senesinde Etibank’ın enerji grubunun kurulduğu döneme kadar dayanmaktadır. 11 Şubat 2009 senesinde özelleştirilen Sedaş’ın tüm hisseleri ise AKCEZ Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasına aittir. Türkiye’nin elektrik dağıtım ve satımı alanında öncü firmalar arasında yerini alan Sedaş, günümüzde Kocaeli, Bolu, Düzce ve Sakarya illerinde hizmet vermektedir. Toplamda 4 şehir ve 45 ilçeye hizmet vermekte olan Sedaş, üç milyondan fazla hanenin elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. 24 saat kesintisiz elektrik hizmeti vererek vatandaşların elektrik ihtiyaçlarını gideren Sedaş, toplamda 19.320 kilometrelik alana dağıtım sağlamaktadır. Günümüzde aynı zamanda elektrik arızalarının onarılmasında ve aydınlatma işlemlerini gerçekleştirmek için faaliyet gösteren Sedaş kurumu, müşteri memnuniyeti içerisinde faaliyetlerini göstermektedir. Sedaş çağrı merkezini arayarak kurum ve hizmet politikası hakkında sormak istediklerinizi dile getirebilirsiniz. Haftaiçi ve hafsonu iş saatleri içerisinde her türden sorunuzu Sedaş destek operatörüne iletebilirsiniz. İlgili alanda uzman olan operatör tarafından sorularınıza cevap verilecektir. Muhasabe, teknik destek ve fiziki hizmetler üzerine sorularda yardımcı olunmaktadır.

sedas

Sedaş İletişim Numarası

Abonelik işlemleri, fatura borcu ve elektrik kesintisinin ne kadar süreceği konular hakkında daha fazla bir bilgiye sahip olmak için Sedaş iletişim numarasını arayabilir ve yetkiliden geri dönüş alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini hedeflerinin ilk sırasında tutan kurum 7/24 onların sorunlarını dinlemekte ve şikayetleri doğrultusunda onlara destek olmaktadır. İlgili durumunuz için sunduğunuz sorunlar ve şikayetler hemen kayıt altına alınarak işlemlere başlanmaktadır. Sedaş’ın firma prensiplerinden birisi olan müşteri memnuniyetinin sağlanması adına teknik elemanlar çalışmaktadır. Sedaş’ın müşteri memnuniyeti adına belirlediği özellikleri taşıyan teknik destek elemanları profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Aynı zamanda arıza, kaçak gibi ihbarlarında bulunmak ve sayaçlarınızın değişimi hakkında daha çok bilgi edinmek için de Sedaş irtibat telefon numarasını arayabilirsiniz. Sedaş müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınacaktır. Hizmet politikasına ulaşmak adına web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

186

Sedaş İletişim E-Posta Adresi:

info@sedas.com

 

“Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Sedaş genel müdürlüğü Sakarya karasu ilçesi yalı MAH. 4 hattın 3.de cereyan var birinde yok bir geliyor bir gidiyor bu konuya kesin bir çözüm bulunmasını arz ederim fatularalar gecikince faiziyle tahsil ediyorsunuz bunun karşılığında hizmet verin vatandaşa evdeki eşyalar bozuluyor bir günde on sefer elektrikli kesilir

    Cevapla
Yorum yapın