Scotty Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

17
1647

2017 yılının Mayıs ayında İstanbul merkezli olarak bir grup motorsever tarafından kurulan Scotty; online motosikletle sipariş ve ulaşım hizmeti veren mobil uygulamadır. Kullanıcılar Scotty aracılığıyla motor bulundukları noktaya motor çağırabilir; belirtmiş oldukları rotaya kolay bir biçimde gidebilmektedir. Bu yazımızda sizlere Scotty çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve ulaşabileceğiniz diğer Scotty iletişim bilgileri detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Bir arkadaş grubunun düşüncesi ile yola çıkan Scotty; kullanıma sunulduğu günden bu yana çok hızlı bir şekilde büyüme ivmesi göstererek İstanbul’da online ulaşım uygulamalarında lider uygulamalar arasına yerini almıştır. Yoğun ve sıkışık trafikten kurtulmak isteyen, hem uygun fiyata hem de çok daha hızlı bir yolculuk yapmak isteyen, evine veya işyerine yemek/kahve siparişi vermek isteyen pek çok kişi Scotty uygulamasını severek kullanmaktadır.

Scotty bunlardan ayrı olarak özel kurye hizmeti de vermektedir. Şuan sadece İstanbul ilimizde aktif olan uygulama; İstanbul’un pek çok semtinde aktif olarak kullanılabilmektedir. Scotty şoförleri genelde motorlarına yolcu almak isteyen kişiler olmaktadır. Bu kişiler hem yol masraflarını en aza indirmek hem de kolay bir şekilde para kazanmak için Scotty uygulamasını kullanarak müşteri bulabilmektedir. Motoru ve motor ehliyeti olan pek çok kişi Scotty’de çalışabilmektedir.

Scotty sürüsücü olmak yani Scotty iş başvurusu yapmak için Scotty’nin resmi internet sitesinde bulunan Sürücü Başvurusu sayfasını eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra yaklaşık 24 saat içerisinde Scotty tarafınıza ulaşarak görüşme için Scotty Sürücü Destek binasına çağıracaktır. Scotty sürücü maaşı net olarak belirli bir rakam değildir. Gün içinde çalıştığınız saate ve yapmış olduğunuz seyahetlere göre para kazanabilirsiniz.

Scotty 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef şuan için bulunmamaktadır. Bunun yerine aşağıda bulunan bağlantıdaki Scotty Yardım Sayfası ve Scotty iletişim mail adresi üzerinden kolayca destek alabilirsiniz.

Scotty Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Scotty İletişim Mail Adresi
hi@usescotty.com

Scotty Destek Merkezi

Scotty Sürücü Olma Başvuru Formu

Yukarıda bulunan destek sayfası ve Scotty iletişim mail adresi üzerinden Scotty deneyiminizde yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında kolayca destek alabilirsiniz. Ödeme problemleri, sipariş iptali, yolculuk esnasında yaşanan problemler ve istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: Scotty iletişim bilgileri, Scotty telefon no, Scotty irtibat tel, Scotty canlı destek, Scotty müşteri temsilcisi, Scotty şikayet hattı, Scotty 0850 li telefon numarası, Scotty müşteri hizmetleri

17 YORUMLAR

  1. scotty de calısmak ıcın 2 sene ehliyet lazım mış birde ehlıyetın yenıyse bi bedel karsılıgı direk yapabılıyormusuz dogrumu yardımcı olun lütfen işe ihtiyacım var

  2. hürriyet/posta gazetelerine 1 ay abone oldum.dün ilk gazeteleri saat 11.30 civarında aldım.bugün 12 nisan 2020 saat12.50 ve bugtünkü gazeteler hala elime geçmedi.acele cevap bekliyrum ve bundan böyle gazetelerin elime daha erken bekliyorum.durum yakala .co ya da bildirilecektir.

  3. Merhaba bundan 3 sene once polis tarafından yediğim cezalar hakkinda size ulaşmaya çalışıyorum irtibat numarası yok mu ?
    Mail olarak ta dönüş sağlanmadı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz