Scorp İletişim Numarası Nedir?

Scorp İletişim Numarası bilgisi ile 2015 yılında faaliyete geçen ve Koç Üniversitesi’nde okuyan iki genç tarafından kurulan Scorp sosyal medya uygulamasına ulaşabilirsiniz. İki arkadaş bir araya gelerek böyle bir uygulama geliştirmişlerdir. Kısa video yüklenebilen eğlenceli bir platformdur. Scorp kullanıcıların 15 saniyelik kısa videolar çekip arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlar. Scorp uygulamasına Facebook hesabınızla giriş yaparak veya üyelik formunu doldurup üye olabilirsiniz.

Scorp İletişim Numarası 2021

Scorp İletişim Numarası bilgisi ile ilgili sosyal medya ağına kolayca ulaşabilirsiniz. Scorp’a üye olmak çok basittir. Kayıt olduktan sonra basit bir şekilde profil oluşturmak mümkün olacaktır. Scorp uygulamasında birçok kategori bulunmaktadır. Scorp birçok sosyal platformdan daha eğlenceli olmasıyla bilinir. Birçok kategori bulunmaktadır. Her bir kullanıcı Scorp uygulamasının kategorilerine video atabilir. Kısa videolar herkes tarafından büyük ilgi görmüştür. İsteyen herkes birçok konuda video çekip yükleyebilir. Diğer yandan anonim olma seçeneği bulunmaktadır. Scorp uygulamasına video attıktan sonra anonim olursanız kişiler videonuzu görebilir ama profilinizi göremezler. Diğer yandan anonim olan kişilerin profillerini sadece takipçileri görebilmektedir. Scorp ile ilgili tüm problemleriniz için Scorp uygulamasının iletişim hatları araştırılmaktadır. Scorp içinde birçok kategori bulunsa dahi çoğu kişi eğlence kısmını kullanır. Eğlence ve mizah olarak kullanılan bir uygulama olmuştur.

Scorp İletişim Numarası
Scorp İletişim Numarası

Scorp İletişim Kanalları

Scorp uygulamasının tüm iletişim kanalları Scorp kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek amacıyla oluşturulmuş bir sistemdir. Scorp uygulaması birden fazla özelliği ile kullanıcılarına sunulmaktadır. Scorp hesap oluşturma, hesap değişikliği, hesap sorunları, isim değişikliği, parola hataları ve diğer tüm sorularınız için Scorp uygulamasının ayarlar kısmından destek alabilirsiniz. Tüm sorunlarınız için Scorp destek kısmını kullanmanızı öneririz.

Scorp Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Scorp uygulamasının tüm soruları ve önerileri için Scorp çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Scorp problemleriniz için kullanıcılar Scorp müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını ararlar ancak Scorp uygulamasının aktif olarak kullandığı bir Scorp müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Scorp ile ilgili tüm sorularınız için Scorp uygulamasından bize ulaşın kısmından kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Scorp E-posta Adresi

Scorp uygulaması ile ilgili aktif bir müşteri hizmetleri iletişim hattı bulunmamaktadır. Bu nedenle Scorp e-posta adresini kullanmanızı öneririz. Scorp e-posta adresine her türlü sorunuzu iletebilirsiniz.

support@scorp.com

Scorp İletişim

“Scorp İletişim Numarası Nedir?” üzerine bir yorum

Yorum yapın