Schafer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Schafer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, 2004 yılında Aslan Ticaret’in 25 yıllık deneyimi ile ortaya çıkan Schafer şirketinin hizmet verdiği numaradır. Şirket kendine özgü tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Marka yolculuğuna 10 ürün çeşidiyle 5 ayrı ana kategoride yüzlerce farklı çeşit ürünü ile müşterilerine hizmet vermekte olan Türk zücaciye sektörünün saygın ve köklü kurumlarından birisidir.

Schafer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2022

Kuruluşundan itibaren kararlı ve istikrarlı büyüme göstermektedir. Genel merkezi 2015 yılında Beylikdüzü’ndeki 30.000 metrekarelik kapalı alana sahip sektörünün en gelişmiş olan entegre binasına taşımıştır. Şirket ‘rahat ulaşılabilir’ bir marka olma özelliği taşımaktadır. Çünkü konsept mağazaları, internet mağazası, uluslararası marketler, çok katlı alışveriş mağazaları ile ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Farklılık ve yenilik anlayışı yanında özellikle de kadına yönelik sosyal sorumluluk projeleri ile de öne çıkmakta olan bir markadır. Schafer kaliteli ve şık ürünlerde hizmete sunmaktadır. Schafer; hızlı büyüme potansiyeli, pazarlama stratejisi, kaliteli düzeyi gibi özelliklerini ülkenin beğenisine sunarak dünya markası olma hedefinde emin adımlarla iletmektedir. Gelişmiş tasarım ve üretim anlayışının sonucu olan yüksek kaliteyi uygun fiyatlar ile müşterilerine buluşturmayı kendisine ilke edinmiş bir markadır. Schafer Telefon Numarasını teknik destek talepleriniz için ya da şikayetleriniz için arayabilirsiniz.

Dünyanın önemli noktalarında mağazalar açmaktadır. Schafer, ürün guruplarının yüzde 70’e yakını Türkiye de üretilmektedir. Bunun dışındakiler farklı ülkelerde uygun bir şekilde tedarik edilmektedir. Silikon gruplar Güney Kore’den, bazı özel tencereler Avrupa’dan, steal çatal/bıçak takımlar Amerika Birleşik Devletleri’nden, porselenler Polonya’dan, kemik tozu bazı ürünler ise Bangladeş’den temin edilmektedir. Yurt genelinde favori ve beğeni duyulan bir markadır, özellikle kaliteli ve şık zücaciye ürünleri ile müşterilerinin ilgisini çekmekte ve talep duyulan bir marka olma yolunda kendinden emin adımlar ile yürümektedir.

Schafer Çağrı Merkezi Numarası

444 20 63

Schafer İletişim

Yorum yapın