Sbarro Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sbarro Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile Pizza sektörünün önemli firmalarından olan Sbarro’ya herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. Pizza sektöründe ülkemiz içerisinde önemli bir marka olan Sbarro müşterilerine daha iyi hizmet sunmak ve müşterileri tarafından gelebilecek olan her türlü konuda şikayet, öneri gibi durumu dinlemek adına iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır.

Sbarro Müşteri Hizmetleri Numarası

Pizza denildiği zaman direk olarak İtalyan pizzaları akıllara gelmektedir. İtalya’nın meşhur lezzetlerinden olan Pizzaların aynı lezzetini Sbarro’da bulabilirsiniz. Ülkemizde 2007 yılından beri hizmet veren SBARRO markası TAB Gıda onayı ve güvencesiyle çalışmaktadır.

SBARRO içerisinde herkesin damak tadına hitap edecek şekilde pizza çeşitleri bulunmaktadır. Tüm pizzalar en iyi malzemelerle, en iyi kalite hazırlanmaktadır. Ve tüm ürünler en uygun fiyatla satılmaktadır.

Sbarro Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde 2007 yılından beri yemek sektörüne giriş yapan SBARRO markası ülkemiz içerisinde pizza denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biridir. Her çeşitte ürünün bulunduğu SBARRO üretimi gerçekleştirdiği tüm ürünleri TAB Gıda onayı ve güvencesiyle hazırlamaktadır. Marka üretimini gerçekleştirdiği pizzaların kalitesiyle her zaman müşterilerinin memnun etmeyi başarmaktadır.

SBARRO pizzalarına ister restoranlardan isterseniz de internet sitesi üzerinden vereceğiniz siparişlerden ulaşabilirsiniz.

Her alanda müşteri memnuniyeti üst düzey tutmak adına çalışmalar yapan marka müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve onlardan gelebilecek olan her türlü şikâyet, öneri gibi durumları dinlemek adına 444 72 27 numaralı hat üzerinden müşteri hizmetleri vermektedir.

2007 yılında beri ülkemizde hizmette olan SBARRO markası 30 ilimizde 80 restoran ile hizmetini sürdürmektedir. SBARRO içerisinde pizzalardan, atıştırmalıkları, salatalara birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Marka içerisinde her alan tüm ürünler en iyi kalitede olup en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

SBARRO ürünlerinden veya hizmetlerinden bir şikâyetiniz, bir sorununuz olduğunda bu durumu bildirmek adına aradığınız müşteri hizmetlerindeki temsilcilerine zaman kaybetmeden direk olarak bağlanabilirsiniz.

Sbarro Şikayet Telefonu

Her türlü şikâyeti, sorunu en hızlı şekilde yetkili kişilere iletmeniz ve hızlı bir şekilde kesin çözüm ile kurumsal destek almak isterseniz aşağıda bulunan numarayı arayabilirsiniz. SBARRO müşterilerinin mağduriyet yaşamamaları adına hızlı şekilde müşteri hizmetleriyle onlara destek sağlamaktadır.

Sbarro Çağrı Şikayet Hattı: 444 72 27

Sbarro İletişim

Yorum yapın