Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsung müşteri hizmetleri numarası bilgisine yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. Samsung çağrı merkezi numarası ve iletişim bilgilerinin yer aldığı yazımız sizlere firma hakkında da detaylı bilgiler içermektedir.

Dünyanın en köklü teknoloji şirketleri arasında yer alan Samsung, 1938 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. Günümüzde Samsung, birden fazla şirketten oluşan bir teknoloji şirket grubudur. Bu şirketleri arasında özellikle Samsung Elektronik en önemli kısmı oluşturuyor. Bugün, hep beraber Samsung çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Samsung Türkiye İletişim Bilgisi

Türkiye’de de son derece yoğun şekilde tercih edilen teknoloji markalarından birisi olan Samsung;

  • beyaz eşya,
  • akıllı telefon,
  • akıllı televizyon,
  • bilgisayar ve
  • ev teknolojileri

gibi ürün gruplarında üretimler gerçekleştirmektedir.

Özellikle günümüzde akıllı cep telefonu pazarına yön vermekte olan Samsung akıllı cep telefonu modelleri yüksek performans kaliteleriyle, dünyanın her yerinde en fazla kullanılan markalardan birisi haline gelmiştir. Türkiye’ de de Samsung markalı akıllı cep telefonları ve beyaz eşya ürünleri yoğun olarak kullanılıyor.

Samsung Çağrı Merkezi Numarası

Samsung firması Türkiye’de çok uzun süredir hizmet vermekte ve ürün çeşitliliği olsun ürünlerinin kalitesi olsun gerçekten kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Türkiye Samsung servis numaraları ve Samsung şikayet ve önerileriniz için de Samsung Türkiye 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 77 11 şeklinde belirlenmiştir. Bu numaradan 7/24 arama yapılabiliyor.0

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 77 11 (Haftanın her günü 08:00 – 20:00)

Samsung Canlı Destek (Her gün 09:00 – 20:00)

Yorum yapın