Samsung Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
88
Samsung Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Samsung Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünyanın en köklü teknoloji şirketleri arasında yer alan Samsung, 1938 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. Günümüzde Samsung, birden fazla şirketten oluşan bir teknoloji şirket grubudur. Bu şirketleri arasında özellikle Samsung Elektronik en önemli kısmı oluşturuyor. Bugün, hep beraber Samsung çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Türkiye’de de son derece yoğun şekilde tercih edilen teknoloji markalarından birisi olan Samsung, beyaz eşya, akıllı telefon, akıllı televizyon, bilgisayar ve ev teknolojileri gibi ürün gruplarında üretimler gerçekleştirmektedir.

Özellikle günümüzde akıllı cep telefonu pazarına yön vermekte olan Samsung akıllı cep telefonu modelleri yüksek performans kaliteleriyle, dünyanın her yerinde en fazla kullanılan markalardan birisi haline gelmiştir. Türkiye’ de de Samsung markalı akıllı cep telefonları ve beyaz eşya ürünleri yoğun olarak kullanılıyor.

Samsung Türkiye 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 77 11 şeklinde belirlenmiştir. Bu numaradan 7/24 arama yapılabiliyor.

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 77 11 (Haftanın her günü 08:00 – 20:00)

Samsung Canlı Destek (Her gün 09:00 – 20:00)

Arama Terimleri: Samsung iletişim bilgileri, Samsung telefon no, Samsung irtibat tel, Samsung canlı destek, Samsung müşteri temsilcisi, Samsung şikayet hattı, Samsung 0850 li telefon numarası, Samsung whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz