Sahibinden Telefon Numarası

Sahibinden.com internet sitesi bildiğimiz üzere günümüzde oldukça popüler bir konumdadır. Peki bu kadar popüler bir firmanın telefon numarası bilgileri nelerdir? Sahibinden çağrı merkezi telefon numarası kaçtır? sahibinden müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

Sahibinden.com bundan yıllar öncesinde internet girişimciliği henüz daha başlangıç noktasındayken, geleneksel medya ilanlarından ilham alarak 1999 yılında web üzerinden fotoğraflar paylaşılan ilanlar konulan bir internet sitesi şeklinde Aksoy Grup yönetim kurulu başkan yardımcısı olan Taner Aksoy tarafından fikir olarak ortaya çıkmıştır. Hem satıcı hem de alıcılar için harika bir imkan sağlayacak bu fikir takvimler 2000 yılını gösterdiğinde 2.700 ilan ile birlikte yayınlanma hayatına geçmiştir.

Sahibinden

Sahibinden sitesi ülkemizin en büyük platformlarından birisi olmanın yanı sıra ülkemizde gerçekleştirilmiş olan en büyük girişimcilik projelerinden de birisidir. Aksoy Holding bünyesinde yer alan bu internet platformu bir bakıma da Türkiye’de internete olan ilgiyi arttırmış ve adeta yeni bir çağ başlatmıştır. Geleneksel yollarla ilan vermekle uğraşmaya ve vakit kaybına zaman açmayacak olan bu proje aslında ilk başlarda çokta riskli bir haldedir diyebilir. Ülkemizde henüz yeni yeni yaygınlaşan bilgisayar ve internet hizmeti her ne kadar düşük kalsa da Aksoy Holding bu başarıya imza atarak günümüzde Türkiyenin en büyük ilan platformu haline gelmiştir.

Sizlerin de internet üzerinden bir ürün satın alırken veyahut herhangi bir ürün satacak olduğunuzda aklınıza ilk sahibinden.com gelmiyor mu?

Sahibinden Telefon Numarası

Günümüzde oldukça yaygın kullanılan bir platformun tabi ki de çağrı merkezi olmak zorundadır diyebilir. Sahibinden.com da çağrı merkezleri aracılığı ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Gerek üyelik yapmak isterken yaşanan sorunlarda gerekse herhangi bir farklı sorunla karşılaştığınız vakitte Sahibinden çağrı merkezi telefon numarası aracılığı ile sorunuzu yetkililere iletebilir ve gerekli çözüm çalışmalarını başlatabilir, öneriler alabilirsiniz.

Özellikle 2.el araç satımında oldukça kullanılan bu sitenin çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 222 44 44 numaralı telefon numarasıdır. Yaşamış olduğunuz ütün sorunlarda çağrı merkezleri ile görüşme sağlayarak sizlere en uygun hizmeti almanızı sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Sahibinden.com sitesiyle ilgili herhangi bir şikayetiniz var ise okumaya devam ediniz.

Sahibinden Şikayet

Sahibinden.com sitesiyle ilgili yaşamış olduğunuz bütün şikayetleri dile getirmeniz ve yetkililere sitemiz veyahut çağrı merkezleri aracılığı ile bildirmeniz halinde anında gerekli işlemler uygulanmaya başlayacaktır. Sahibinden şikayet telefonu numarası 0 850 222 44 44 numaralı telefon numarasıdır. Bu numaranın yanı sıra aşağıda yer alan yorumlar kısmında şikayetlerinizi dile getirerek sesinizi tüm dünyaya duyurabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan diğer firmaların telefon numaraları hakkında bilgiler edinmek istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız. Sitemizde olmayan ve merak ettiğiniz firmaları aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Yorum yapın