Sahibinden Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sahibinden müşteri hizmetleri numarası son zamanlarda en çok aranan telefon numaralarından biri olmuştur. Sizler için yazımızda firma hakkında en detaylı bilgileri hazırladık. Türkiye’de en çok ziyaret edilen platformlardan biri şüphesiz Sahibinden.com olarak bilinmektedir. Bu sitede hem ev hem de araba gibi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Aynı şekilde bunların satışını da gerçekleştirmek mümkün. Sistemin kullanıcı potansiyeli çok yüksek olduğu için Sahibinden.com müşteri destek hattı da boş kalmıyor desek yeridir. Ancak bu bilgilere erişmek kimi zaman zor bir hal alabiliyor. Siteyi uzun süredir kullananlar olduğu gibi yeni kullanıcılarda bir hayli fazla denilebilir. İster yeni olun isterseniz de tecrübeli olun beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İstediğiniz bilgiyi bulamamak, hizmetten memnun kalmamak, şikayetlerinizi iletmek ya da aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için müşteri hizmetlerine bağlanmak istemeniz gayet doğaldır. Öncelikle şunu belirtmek gerekirse markanın destek ekibi emsallerine kıyasla çok daha iyi değerlendirmelere sahip. Çünkü müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutuluyor. Sizler için Sahibinden.com iletişim numarası vb. irtibat bilgilerini derledik. Yazımızın devamında bu detayları görebilirsiniz.

Sahibinden Destek Hattı

Sahibinden.com müşteri hizmetleri hafta içi her gün kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. İlanlarla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bu birim sayesinde etkili çözümlere ulaşabilirsiniz. Sahibinden.com alışveriş sitesi, çağrı merkezi departmanında sabit bir numara kullanıyor. Deneyimli uzmanlar eşliğinde tüm alıcı ve satıcıların sorunları gideriliyor. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda sahibinden.com müşteri destek hattı aracılığı ile yardım alabiliyorsunuz.

Sahibinden.com Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Aşağıda paylaşmış olduğumuz çağrı merkezi numarası ile müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz. Yoğunluğa bağlı olmak kaydıyla en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Şirket bu konuda son derece hassas davranıyor ve müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutuyor. Tüm kullanıcılar çağrı merkezi hattına bağlanarak sorularını, şikayetlerini ve diğer taleplerini iletebiliyorlar. Sizler için iletişim numarasına ek olarak şirket bilgilerine de yer verdik.

Ticaret Unvanı: Sahibinden Bilgi Teknolojileri Paz.ve Tic. A.Ş

Ticaret Sicil No: 433844

Adres: Merkez Ofis Değirmen Yolu Cad. No:28 Asia Ofis Park A Blok Kat:2

34752 Ataşehir/İstanbul Türkiye

Çağrı Merkezi Numarası: 0 850 222 44 44

Yorum yapın