Sahibinden.com İletişim – Telefon Numarası

Sahibinden.com İletişim bilgisi sayesinde ülkemizin en büyük e-ticaret platformlarından olan Sahibinden’e kolayca ulaşabilir, ilanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sahibinden.com sitesi tam olarak 2000 senesinde kurulan bir e-ticaret sitesidir. Aksoy Group çatısı altında faaliyetlerine yön veren Sahibinden.com sitesi çok kısa bir süre içerisinde büyük bir ziyaretçi kitlesine ulaşarak adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur.

Sahibinden.com İletişim

İlk olarak 2700 adet ilan ile sektöre adım atan Sahibinden.com sitesi kısa bir zaman içerisinde büyük bir gelişme kat etmişti. Müşteri kitlesini git gide büyüten site bugün Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük ticaret siteleri içerisinde bulunan Sahibinden.com’a bir ay içerisinde giren ziyaretçi sayısı 50 milyondan fazladır. Ayrıca milyonlarca ilanın yer aldığı internet sitesinde emlak, vasıta, yedek parça, iş makineleri ve ikinci el eşya satımı da yapılmaktadır.

Siz de siteye üye olarak satmak istediğiniz eşyaları satışa çıkarabilirsiniz. Birçok farklı kategoride ilanın yer aldığı Sahibinden.com sitesinde 600’den fazla çalışan bulunmaktadır. Eğer web sitesi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız Sahibinden.com müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ziyaretçilerine Sahibinden.com çağrı merkezi numarası üzerinden hizmet vermekte olan Sahibinden.com e-ticaret sitesi ziyaretçilerinin sorularını ve şikayetlerini dinlemekte ve onlara çözümler üretmektedir. Sahibinden.com iletişim numarası günümüzde 7/24 hizmet vererek ziyaretçilere destek olmaktadır. 0850’li numara üzerinden hizmet vermekte olan Sahibinden.com müşteri hizmetlerine Türkiye’nin dört bir yanından ulaşabilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz.

Sahibinden.com Telefon Numarası

0 850 222 44 44

Sahibinden İletişim

“Sahibinden.com İletişim – Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın