Sağlık Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1
1125

Sağlık Bakanlığı, 1992 yılında faaliyete girmiştir. O zamandan beri çalışmalarına devam etmiştir. Seyahat sağlığı aşılama, organ ve doku bankası işlemleri, merkezi hekim randevu sistemi, hizmet puanı sorgulama, doktor bilgisi, aile hekim sorgulama işlemleri, hizmet puanı sorgulama gibi işlemleri online olarak yapabilirsiniz. Tüm bilgi ve çalışmaları yapan, düzenleyen, denetleyen Sağlık Bakanlığı tüm faaliyetlerini düzgün bir biçimde yapmaktadır. Tüm problemleriniz ve sorularınız için Sağlık Bakanlığı çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Gün içinde 09:00 ve 17:30 saatleri arasında kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm hastaneler ve sağlık ocakları gibi sağlık kuruluşları Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermektedir. Tüm çalışmalarını titizlikle ve özenle yaparlar. Müşteri hattından yapılan işlemlerin yanında, bir de web sitesinden kolayca işlemler yapılabilir. Yüzlerce müşterisi ve on binlerce işlem yaptıranı bulunmaktadır.

 

 

Sağlık Bakanlığı ile ilgili iletmek istediğiniz tüm görüşleriniz için Sağlık Bakanlığı çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletebilirsiniz. Mesai saatleri içinde ararsanız daha mantıklı olur. Çünkü mesai saatleri dışında irtibata geçecek müşteri hizmetleri bulunmamaktadır. Diğer tüm soru, öneri, istekleriniz için Sağlık Bakanlığı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

Sağlık Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0312 585 10 00

 

 

 

Arama Terimleri; Sağlık Bakanlığı canlı destek, Sağlık Bakanlığı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Sağlık Bakanlığı müşteri hizmetleri, Sağlık Bakanlığı çağrı merkezi, Sağlık Bakanlığı çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Sağlık Bakanlığı irtibat numarası, Sağlık Bakanlığı telefon numarası, Sağlık Bakanlığı iletişim numarası, Sağlık Bakanlığı iletişim telefon numarası, Sağlık Bakanlığı şikayet hattı, Sağlık Bakanlığı müşteri destek hattı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz