Regal Müşteri Hizmetleri Numarası

Regal Müşteri Hizmetleri Numarası 2002 yılında kurulan Beyaz Eşya markasının ulaşabileceğiniz telefon numarasıdır. Zor Holding çatısı altında hizmet vermekte olan firma günümüze kadar alanında birçok yenilik yaparak adından sık sık bahsettirmeyi başarmıştır.

Regal Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Teknolojiye uygun yenilikler yaparak ürünlerinde daima yenilikçi vizyonunu yansıtan Regal, beyaz eşya ve elektronik sektöründe en çok tercih edilen markalardan birisi haline gelmeyi başardı. Buzdolabı, televizyon, klima, bulaşık makinesi, ankastre ocak ve fırın üretimi yapmakta olan Regal kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile birçok kişinin favori markasıdır.  Müşteri memnuniyetine önem veren ve çalışmalarını sürekli bu şekilde yürüten Regal firması her geçen gün büyümeye devam etmektedir.  Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bir satış temsilcisi bulunan firmanın 1.050’den fazla satış noktası bulunmaktadır. Size en yakın Regal satış yetkilisinin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Regal müşteri hizmetlerini arayabilir ve öğrenebilirsiniz.

Senelerdir alanında öncü markalar arasında yer alan Regal, beyaz eşya ve elektronik sektörüne kattığı yenilikler ve ürünler ile vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik üretimler gerçekleştirdi. Regal çağrı merkezini arayarak firmanın düzenlediği kampanyalar hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilir ve markanın sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Regal firmasının ürünleri hakkında şikayetlerinizi de Regal iletişim numarasını arayarak dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz.  Firmanın çağrı merkezi 7/24 hizmet vererek müşterilerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bir önceki içeriğimizde Hotiç İletişim Numarası bilgisine ulaşabilirsiniz.

Regal Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0212 501 44 44

Regal Müşteri Hizmetleri

Yorum yapın