Reeder İletişim Telefon Numarası

0
218

Reeder Türkiye’de tablet ve telefon üretim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak e-kitap sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2010 yılında tabletini müşterilerinin satışına sunarak

hizmet vermiştir. Aradan geçen zamandan sonra Intel markası ile yapılan ortaklık anlaşması sonucunda Intel işletim sistemi bulunan telefon ve tablet gibi ürünlerini piyasaya sürmüşlerdir. Reeder markasına ait ürünleri arasında bulunan P11, P12, P11SE, P10S, P9C, P8, P10, P9 ve P12S gibi telefon ve tablet modelleri sayesinde farklı alanlarda hizmet sunmaktadır. Ayrıca kılıf, kırılmaz cam, kablo, kulaklık ve akıllı saat gibi aksesuar alanında bulunan birçok farklı kalite ve fiyattan ürünleri satışa sunmuştur. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere birçok farklı şehirde bulunan Teknosa ve Vatan Bilgisayar mağazaları sayesinde ürünlerini satışa sunarak müşterilerine hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden de hizmet veren Reeder markası kaliteli ve güvenli bir şekilde satışa sunulan ürünleri ile hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca alışveriş yapma imkanı sunan Reeder markası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla ürünlerini satışa sunmuştur. Reeder markası satış sonrasında yetkili servisleri sayesinde müşterilerine kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Reeder müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Reeder çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için 09.00 ile 18.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Reeder müşteri iletişim telefon numarası: 0850 811 73 33

Arama terimleri: Reeder müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Reeder çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz