Reeder İletişim Numarası 2021

Reeder İletişim Numarası bilgisi ile telefon ve tablet üretimi gerçekleştiren Reeder şirketine herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. Reeder şirketi ilk olarak e-kitap sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2010 yılında tabletini müşterilerinin satışına sunarak hizmet vermiştir. Aradan geçen zamandan sonra Intel markası ile yapılan ortaklık anlaşması sonucunda Intel işletim sistemi bulunan telefon ve tablet gibi ürünlerini piyasaya sürmüşlerdir.

Reeder İletişim Numarası Nedir?

Reeder markasına ait ürünleri arasında bulunan P11, P12, P11SE, P10S, P9C, P8, P10, P9 ve P12S gibi telefon ve tablet modelleri sayesinde farklı alanlarda hizmet sunmaktadır. Ayrıca kılıf, kırılmaz cam, kablo, kulaklık ve akıllı saat gibi aksesuar alanında bulunan birçok farklı kalite ve fiyattan ürünleri satışa sunmuştur. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere birçok farklı şehirde bulunan Teknosa ve Vatan Bilgisayar mağazaları sayesinde ürünlerini satışa sunarak müşterilerine hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden de hizmet veren Reeder markası kaliteli ve güvenli bir şekilde satışa sunulan ürünleri ile hizmet vermektedir.

Bütçenizi zorlamadan kolayca alışveriş yapma imkanı sunan Reeder markası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla ürünlerini satışa sunmuştur. Reeder markası satış sonrasında yetkili servisleri sayesinde müşterilerine kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Reeder müşteri telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Reeder çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için 09.00 ile 18.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Reeder Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 811 73 33

Reeder İletişim

Yorum yapın