Real Market Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
332

Real Market Almanyada 1994 yılında gıda sektöründe hizmet veren süpermarket zinciridir. Real Market Divi, Basar, Continent, Esbella, Real- Kauf, Massa, Massa-Mobil, Meister, BLV, Huma und Suma gibi markaların birleşmesi sonucu gıda ve farklı ürünler için marketcilik alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Metro Groupa bağlı olarak faaliyetlerine başlayan Real Market  gıda sektöründe hizmet vermesine rağmen elektronik aletler, kitap, ev esyları ve medya ürünlerini piyasaya sürmüştür. Uluslararası alanda şubelerini arttırarak Türkiye, Romanya, Polonya, Rusya ve Amerika’da faaliyetlerine devam etmiştir. Ürünlerini dünya genelinde bulunan müşterilerinin kullanıma sunan Real Market ilk olarak 1998 yılında Türkiye’de şubesini açmıştır. Türkiye’de İstanbul, Ankara, Adana, Konya, Antalya ve Kocaeli şehirlerinde toplamda 12 adet mağazaları bulunmaktadır. Daha sonra Almanya’ya ait toptancı şirketi olan Metro’nun satılığa çıkarılması sonucu Real Market’i Hacı Duran Beğendik satın almıştır. Real Market bu satın alınma birlikte Türkiye’ye ait marketlerden biri olmuştur. Ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde taze ve güvenli olarak piyasaya sürmüştür. Real Market hijyenik koşullarda saklama ve dağıtım yaparak ürünlerini müşterileri için sağlıklı bir şekilde satışını yapmaya çalışmaktadırlar. Ayrıca istediğiniz ürünleri kolayca ve uygun fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan keyifle alışveriş yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Real Market ürünleri hakkında merak ettiğiniz konular için Real Market müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Real Market çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin değişim veya iade koşulları hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz.

Real Market müşteri iletişim telefon numarası: 0850 360 90 00

Arama terimleri: Real Market müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Real Market çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz