Rayban Çağrı Merkezi Numarası

Rayban Çağrı Merkezi Numarası sayesinde dünyanın en ünlü gözlük üreticisi şirketlerinden olan Rayban şirketine ulaşabilirsiniz. Ray Ban markası tam olarak 1936 senesinde kurulmuştur. Amerika’da kurulan Ray Ban markası Bausch & Lomb şirketi çatısı altında kurulan bir güneş gözlüğü ve gözlük markasıdır.

Rayban Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Günümüzde oldukça popüler bir marka olan Ray Ban, 1999 senesinde Luxoticca Group isimli şirkete 640 milyon dolar karşılığında satılmıştır. Özellikle güneş gözlüğü alanında öncü markalar arasında yer alan Ray Ban markası kadın, erkek ve çocuklar için güneş gözlükleri tasarlamaktadır. Hem yenilikçi hem de kaliteli ürünleri ile ön planda olan Ray Ban markasının en popüler güneş gözlükleri ise Aviator, Wayfarer, Erika, Round, New Wayfarer, Justin ve Clubmaster’dır. Dünya genelinde oldukça popüler bir marka olan Ray Ban’ın birçok ülkede mağazası bulunmaktadır. Yurt dışında ilgi gördüğü kadar Türkiye’de de bir o kadar çok ilgi ile karşılaşan Ray Ban’ın birçok yerde dağıtıcısı bulunmaktadır. Ray Ban çağrı merkezini arayarak size en yakın Ray Ban markası ürünlerinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Hem mağaza hem de internet sitesi üzerinden satış yapmakta olan Ray Ban markası küreselleşen bir gözlük markasıdır. Markanın resmi internet sitesi üzerinden de güneş gözlüklerini satın alabilir ve siparişinizi üç iş günü içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz. Ray Ban müşteri hizmetlerini arayarak firmadan sipariş ettiğiniz ürünlerinizin kargo bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca markanın güneş gözlükleri hakkında şikayetlerinizi de Ray Ban iletişim numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.

RayBan İletişim Numarası

0232 328 15 28

Ray Ban Canlı Destek

Ray Ban İletişim Formu

Yorum yapın