Range Rover İletişim Telefon Numarası

0
380

Range Rover Jaguar Land Rover markasına ve yan kuruluş olan Tata Motors’a  bağlı bir otomobil markasıdır. Jaguar Land Rover üretimini yaptığı Range Rover adıyla ilk defa 1970 yılında üretime geçip piyasaya sürülmüştür. Jaguar Land Rover Şirketi İngiltere’ye ait uluslararası otomotiv şirketidir. Jaguar ve Land Rover şirketlerinin 2008 yılında birleşmesi sonucu birçok araba üretimine geçmişlerdir. Range Rover’ın üretildiği zaman Land Rover şirketi Jaguar ile henüz birleşmemişti. Üreticisi Land Rover olmasına rağmen montajı Range Rover tarafından yapılmaktadır. Sırasıyla British Leyland Motor Corporation, Rover Group, British Aerospace, BMW, Ford ve Tata Motors şirketine ait olarak üretilmiştir. Adının Range Rover olmasından dolayı üretici şirketinin Land Rover markasının adı ile benzerliğinden dolayı karışıklık olmasından dolayı aracın adı Range Rover Classic olarak değiştirilmiştir. Şanzıman olarak 6 ileri vitesi sayesinde özelliklerine bir yenisi eklenmiştir. Özellik ve görünüş açısından fark yaratacak bir şekilde tasarıma sahip Range Rover’ın farklı modelleri ile hizmet vermektedir. Range Rover HSE, Vogue, Vogue LWB , Sport, Velar, Evoque  gibi markaları sayesinde yeni satış alanları ortaya çıkmıştır.  Müşterilerinin yaşadığı sıkıntıları için Range Rover müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Range Rover çağrı merkezi iletişim telefon numarası dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Müşterilerinin araçlarla ilgili yaşadıkları sıkıntıları çözmek ve bilgi almak için kullanabilirsiniz. Hafta içi 08.00 ile 20.00 ve hafta sonu 09.00 ile 18.00 saatleri arasında yetkililere ulaşabilir ve danışmak istediğiniz konularda danışabilirsiniz.

Range Rover müşteri iletişim telefon numarası: 0850 252 30 30

Arama terimleri: Range Rover müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Range Rover çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz