Quicksilver Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
52

Quilsilver Avusturalya’da kurulmuş spor giyim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1969 yılında surf yapan müşterilerinin giyim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Quicksilver adıyla kurulmasına rağmen isminde 2017 yılında değişikliğe gidilerek  Boardriders olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Daha sonra sörf sporunun yanı sıra diğer kaykay, kar gözlüğü, mayo ve mont gibi alanlarda ürünlerini satışa sunmuştur. Quiksilver markası spor yaparken ihtiyacınız olan ekipmanların ve giyim ürünlerini üretmektedir.  Kadın, erkek ve çocuk alanında ürettikleri ürünler sayesinde kaliteli ürünleri birçok müşterisine uygun olarak bulunmaktadır.  Ürünleri arasında yüzme için havlu, bikini, şort ve  dalış giysileri ve  kayak için mont, pantolon, polar, kask, eldiven, kar gözlüğü ve içlikleri bulunmaktadır. Ayrıca snowboard sporu yapan müşterileri için mont, pantolon, termal polar, kar eldiveni ve gözlüğü gibi ürünleri bulunmaktadır. Müşterilerinin giyim ihtiyaçlarına ek olarak ihtiyaçları olan ekipmanları da sağlamaktadır. Dünya genelinde bilinen sörf giyim alanında hizmet veren markalardan biri olan Quiksilver ismiyle bilinen Boardriders kadın giyim sektörü çin Roxy markası adı altında faaliyetlerine devam etmiştir. Roxy müşterilerinin kadın giyim sektöründe ihtiyaçlarını karşılamak ve kaliteli ürünler üretmek için Quicksilver markası adı altında hizmet vermektedir. Türkiye’de Boyner, SPX, Morhipo, Palimar Spor Giyim, Trendyol ve Sportive mağazalarında ürünleri satılmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek yaşadığınız sorunlar ve sormak istediğiniz sorular için Quiksilver müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Quiksilver çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Türkiye’de SPX mağazası başta olmak üzere farklı marka ve mağazalarda ürünleriyle hizmet vermektedir ve telefon numarası SPX mağazasına aittir.

SPX Quiksilver müşteri iletişim telefon numarası: 0850 532 07 79

Palimar Spor Giyim Quiksilver müşteri iletişim telefon numarası: 0212 281 69 72

Arama terimleri: Quiksilver müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Quiksilver çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz