QNB Finansbank İletişim Numarası

QNB Finansbank iletişim numarasına ulaşmak isteyen okuyucularımız için yararlı olabilceğini düşündüğümüz bir yazıya kalem attık. 26 ekim 1987 yılında kurulan QNB Finansbank, Türkiye’ nin en önemli özel bankacılık kuruluşlarından birisidir. Finans sektörünün her alanında faaliyet göstermekte olan QNB Finansbank, özellikle yurtiçindeki yüksek müşteri sayısı ile her yıl hacminde önemli oranlarda artışlar yakalıyor. Bu yazımızda QNB Finansbank çağrı merkezi iletişim telefon numarası bilgilerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

2006 yılında Yunanistan’ın “National Bank of Greece” tarafından satın alınan QNB Finansbank, daha sonra 2016 yılında Katar Ulusal Bankası “QNB” tarafından satın alınmıştır. Bu çerçevede de QNB Finansbank isminin QNB kısmı bu satın alım ile birlikte gelmiştir.

Bununla birlikte QNB Finansbank tarafından kurulmuş olan bir online bankacılık kuruluşu olan “Enpara.com” bulunuyor. Bu şekilde banka masrafı olmadan da bankacılık hizmetlerinden dinamik bir şekilde yararlanabilme imkanı veriyor.

Türkiye’nin her yerinden QNB Finansbank 444 lü müşteri hizmetleri numarası için 0850 222 0900 numarası kullanılabiliyor.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi Numarası

0850 222 09 00
0850 222 1 900

QNB Finansbank Genel Müdürlük: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

QNB Finansbank yazımızı okuyan kullanıcılarımız benzer yazılarımıza arama motorlarından ulaşabilmeniz için bazı anahtar kelimeler; iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı

Yorum yapın