QNB Finansbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
713

26 ekim 1987 yılında kurulan QNB Finansbank, Türkiye’ nin en önemli özel bankacılık kuruluşlarından birisidir. Finans sektörünün her alanında faaliyet göstermekte olan QNB Finansbank, özellikle yurtiçindeki yüksek müşteri sayısı ile her yıl hacminde önemli oranlarda artışlar yakalıyor. Bu yazımızda QNB Finansbank çağrı merkezi iletişim telefon numarası bilgilerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

2006 yılında Yunanistan’ın “National Bank of Greece” tarafından satın alınan QNB Finansbank, daha sonra 2016 yılında Katar Ulusal Bankası “QNB” tarafından satın alınmıştır. Bu çerçevede de QNB Finansbank isminin QNB kısmı bu satın alım ile birlikte gelmiştir.

Bununla birlikte QNB Finansbank tarafından kurulmuş olan bir online bankacılık kuruluşu olan “Enpara.com” bulunuyor. Bu şekilde banka masrafı olmadan da bankacılık hizmetlerinden dinamik bir şekilde yararlanabilme imkanı veriyor.

Türkiye’nin her yerinden QNB Finansbank 444 lü müşteri hizmetleri numarası için 0850 222 0900 numarası kullanılabiliyor.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 09 00

QNB Finansbank KOBİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 1 900

QNB Finansbank Genel Müdürlük
Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

Arama Terimleri: QNB Finansbank iletişim bilgileri, QNB Finansbank telefon no, QNB Finansbank irtibat tel, QNB Finansbank canlı destek, QNB Finansbank müşteri temsilcisi, QNB Finansbank şikayet hattı, QNB Finansbank 0850 li telefon numarası, QNB Finansbank whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz