Pttcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
483

Ülkemizde oldukça köklü bir kuruluş olan PTT tam olarak 1840 senesinden beri kesintisiz hizmet vermektedir. Türkiye içerisinde banka, lojistik ve posta gibi birçok alanda hizmet vermekte olan Ptt tüm vatandaşların yaşamını daha da kolaylaştırmak için çalışmalar yapmaktadır. GSM Operatör alanında da hizmet vermeye başlayan Pttcell tam olarak 2013 senesinde Türk Telekom ile yapılan anlaşma sonucunda vatandaşlara hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerine kaliteli ve hızlı bir operatör imkanı sunan Pttcell hizmet vermeye başladıktan kısa bir süre sonra oldukça fazla bir abone sayısına ulaşmayı başarmıştır. Müşterileri için oldukça ekonomik ve tarife yönünden oldukça zengin paketler oluşturmayı hedefleyne Pttcell’de bütçenize göre paket bulunmaktadır. Eğer siz de Pttcell’e geçmek istiyorsanız size en yakın Ptt şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer Pttcell hakkında merak ettikleriniz varsa Pttcell çağrı merkezini arayabilir ve yetkililerle görüşebilirsiniz.

 

Faturalı ve faturasız tarifeler olmak üzere paketleri bulunan Pttcell her geçen gün abone sayısını arttırmaya devam etmektedir. Eğer siz de Pttcell abonesi iseniz ve paketinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız bunu Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak dile getirebilirsiniz. Pttcell iletişim numarasını arayarak çağrı merkezi yetkilisi ile görüşebilir aynı zamanda hattınızın ne kadar borcu olduğunu da öğrenebilirsiniz. Müşterilerine hafta içi mesai saatleri arasında destek vermekte olan müşteri temsilcileri onların şikayetlerini dinlemekte ve sorunlarına çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Pttcell Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 67 88

Arama Terimleri: Pttcell irtibat telefonu, Pttcell canlı destek, Pttcell çağrı merkezi, Pttcell müşteri hizmetleri, Pttcell müşteri temsilcisi, Pttcell şikayet hattı, Pttcell iletişim numarası, Pttcell telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz