PTT Kargo Çağrı Merkezi Numarası

PTT Kargo Çağrı Merkezi Numarası, PTT Kargo müşterileri ve iş yerleri tarafından sıkça aratılmaktadır. 3 Temmuz 2008 tarihinde PTT tarafından aktif olarak hizmete sunulan PTT Kargo; Türkiye Cumhuriyeti’ndeki her vilayete kargo taşımacılığı hizmeti veren bir kargo firmasıdır. Türkiye’deki kargo firmaları arasında en ucuz ve en kaliteli kargo firması olması ile milyonlarca vatandaş tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Kargosu hakkında problem yaşayanlar için PTT Kargo Çağrı Merkezi Numarası kurulmuştur. Bu yazımızda sizlerle PTT Kargo iletişim bilgileri ve diğer irtibat yollarını detayları ile inceleyeceğiz.

PTT Kargo Çağrı Merkezi

Türkiye’de hizmet veren diğer kargo şirketleri kargo ücreti hesaplaması yaparken kargonun ulaştırılacağı yerin mesafesine göre ücretlendirme yaparken PTT Kargo; gönderinin ağırlığına veya desisine göre kargoyu ücretlendirir. Ankara merkezli olarak kurulan PTT Kargo; haftasonu kapalı olmak üzere hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Genellikle 1 iş günü içinde kargoların teslimatını yapan PTT Kargo; kitap okumayı teşvik etmek amacıyla tüm kitap gönderilerini tanesi 1 TL olarak ücretlendirmektedir.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT Kargo sadece yurt içi kargo hizmeti değil; yurt dışı kargo hizmeti de vermektedir. PTT Kargo 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 1 788 olarak bilinmektedir. Bu çağrı merkezine yılın her günü ve her saati ulaşılabilmektedir.

PTT Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 788 (7/24 ulaşılabilir.)

PTT Kargo Faks Numarası
0312 509 50 00

PTT Kargo Genel Müdürlük Adresi
Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 06050 Ulus / ANKARA

PTT Kargo Yazışma Adresi
Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi Pazarlama Dairesi Başkanlığı Şehit Teğmen Kalmaz Cad. 06101- Ulus/ANKARA

Yukarıda bulunan PTT Kargo çağrı merkezi numarası aracılığıyla PTT Kargo müşteri temsilcisi ile görüşebilir; kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilir, PTT kargo ücret hesaplaması yapabilir, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Ayrıca tüm istek, şikayet ve önerilerinizi PTT Kargo’ya bildirebilirsiniz.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

“PTT Kargo Çağrı Merkezi Numarası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın