Pronet Çağrı Merkezi İletişim Numarası

4
626
Pronet Çağrı Merkezi İletişim Numarası
Pronet Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Pronet ilk olarak 1995 yılında kurulmuştur. Kurulumunu sadece 3 kişi ile gerçekleştirmiştir. Pronet, kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye’nin en iyi güvenlik sistemleri hizmetini veren firma olma amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Mükemmeliyetçi yapısından dolayı standartlarını son derece yukarıda tutmaktadır. Pronet, güvenlik sektörü içerisinde 3 temel unsuru kendilerine ve firmalarına amaç olarak koymuştur. Bu 3 unsur, kalite, uzman kadro ve gelişime açık yapı olarak sayılmaktadır.

Pronet Güvenlik ve Danışmanlık A.Ş. teknolojik altyapıya oldukça fazla önem vermektedir. Tam koruma prensibini bütün sistemlerine entegre etmektedir. Pronet çatısı altında çalıştırmış olduğu alanında uzman kişiler sayesinde müşterilerin taleplerini, en doğru ve en hızlı bir şekilde yerine getirebilmektedir. Ayrıca satış sonrasında da destek vererek, müşterilerinin memnuniyetini en üst noktaya taşımaktadır. Aynı zamanda da profesyonel eğitim kadrosu ile birlikte bu konuda eğitim almak isteyen kurum ve kuruluşların da imdadına yetişmektedir. Uygulamalı ve teorik dersler vererek, güvenlik sistemlerini en iyi şekilde kullanılmasını gerektiğini öğretmektedirler.

Pronet Güvenlik ve Danışmanlık A.Ş. ayrıca bütün sistemlerinde en son teknolojiyi kullanmaktadır. Bu sayede müşterilerini en iyi şekilde korumaktadır. ISO 9001:2000 kalite yönetimi standardı belgesine sahip olan Pronet, bu belge üzerinde verdiği vaatleri yerine getirmektedir.

Pronet, vermiş olduğu hizmetler ve geliştirdiği bütün stratejiler ile birlikte güvenlik sistemleri sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Pronet, güvenlik sektöründeki benzersiz olan deneyimini ve çalıştırmış olduğu binlerce kişi ile birlikte bugün olduğu gibi, gelecekte de müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle bütün çalışmalarını sürdürmektedir. Bundan dolayı da müşterilerinin istek, şikayet ve önerilerini iletebileceği Pronet Çağrı Merkezi İletişim Numarası  ve mail adresi mevcuttur. Bu iletişim kanallarından her türlü soruyu sormak mümkündür.

Pronet Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 444 1 911

4 YORUMLAR

  1. Merhaba xiaomi redmi note 8 pro telefon aldım. Sim kartımı takıyorum. Telefon numaram çıkıyor fakat şebekede x( çarpı işareti) var. Şebekemi kullanamıyorum. Ne yaptıysam olmadı. Yardım istiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz