Profilo Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

İçeriğimizin devamında Profilo Çağrı Merkezi Numarası sizlere aktarılmıştır. 1976 yılında İstanbul’da kurulan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Marmara bölgesinde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Profilo Çağrı Merkezi Numarası

Hemen hemen Türkiye’nin her ilinde yetkili satıcısı bulunan Profilo alanında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Profilo mağazalarında buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, fırın, ocak, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, ankastre, elektrik süpürgesi, ısıtma & soğutma sistemleri ve televizyon ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Ürünlerini garantili olarak satmakta olan Profilo teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve yenilikçi ve dayanıklı ürünler üretmektedir. Müşterilerinin memnuniyetine oldukça önem veren Profilo şirketi aynı zamanda internet üzerinden de ürün satışı gerçekleştirmektedir. Profilo markası hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve marka hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirmek için Profilo müşteri hizmetlerini arayabilir ve yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan ve Teknoloji Firmaları arasında yer alan Profilo çağrı merkezi günümüzde müşterilerinin şikayetlerini dinlemekte ve marka hakkında dile getirmiş olduğu şikayetlere çözümler üretmektedir. Müşteri odaklı olarak çalışmalarına yön veren marka aynı zamanda teknik servis ile onlara destek vermektedir. Profilo iletişim numarasını arayarak aynı zamanda size en yakın Profilo yetkili satıcısının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Profilo Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 77 66

Profilo İletişim E-Posta Adresi

Yorum yapın