Prima Müşteri Hizmetleri Numarası

Prima Müşteri Hizmetleri Numarası herhangi bir sorun anında şirkete ulaşabileceğiniz telefon numarasıdır. Prima markası 1961 senesinde hizmet vermeye başlayan bir bebek bezi markasıdır. Hizmete verdiği zamandan beri kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesi edinen Prima, alanındaki en öncü firmalar arasında yer almıştır.

Prima Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Prima günümüz itibari ile ‘Dünyanın bir numaralı bebek bezi markası’ olarak hizmet vermektedir. Procter & Gamble şirketinin bünyesinde yer alan markanın gerçek adı ise ‘Pampers’ olarak bilinmektedir. Türkiye’de ‘Prima’ adı altında hizmet veren markanın kurucuları ise Victor Mills ve Norma Lueders Baker’dır.

1966 senesinde ‘Winfold’ tasarımı ile sektöre giriş yapan Prima markası aynı zamanda 1971 senesinde bebek bezlerine cırt cırtlar ekleyerek ebeveynler için büyük bir kolaylık sağlamış oldu. Her geçen gün bebek bezini alanında büyük yenilikler yapmakta olan Prima hem kaliteli hem de sağlıklı üretimi nedeni ile en çok tercih edilen bebek bezi şirketleri arasında yer almaktadır. Annelerin gönül rahatlılığı ile tercih ettiği Prima markası, müşterilerinin düşüncelerini önemsemekte ve bebeklerin sağlığı için oldukça sterile edilmiş bir ortamda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Prima Müşteri Hizmetleri Numarası arayarak marka hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Alışveriş kategorimizde benzer şirketleri bulabilirsiniz.

Prima markası, alıcıları ile daha iyi bir iletişim kurmak için Prima müşteri hizmetlerini oluşturmuşturş. Prima iletişim numarasını arayarak markanın bebek bezleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve çağrı merkezi yetkililerinden destek alabilirsiniz. 0850’li numara üzerinden hizmet vermekte olan Prima müşteri temsilcileri hafta içi mesai saatleri arasında destek vermektedir.

Prima Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 220 09 11

Prima İletişim

Yorum yapın