Porsche Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

Porsche Müşteri Hizmetleri Numarası ile Almanya merkezli otomotiv devi olan Porsche şirketine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kurucusu olan Ferdinand Porsche’nin oğlu Ferry Porsche’nin katkıları ile üretime başlamışlardır ve soy isimlerini araçlarının markası olarak kullanmışlardır. Üretime başladıkları zaman ilk üretim araç modeli olan Porsche 365’i piyasaya sürmüşlerdir.

Porsche Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Porsche Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde yarış arabası üretimi gerçekleştiren ve spor araçları ile devrim yapan şirkete ulaşabilirsiniz. Otomobil üretim sektöründe kendilerini ilerletmelerine rağmen Porsche tek bir alana bağlı kalmadan traktör ve uçak motorları içinde çalışmaları bulunmaktadır. Porsche’nin bir diğer otomobil üretim markası olan Volkswagen ile yakınlaşması sonucu iki şirket Ferdinand Piech tarafından birleştirilmiştir. Dünya genelinde ürettikleri araçları sayesinde müşterilerini spor araba sahibi yapmaktadırlar. Şu anda hala üretimi bulunan Porsche 911 GT3, Porsche Cayenne, Porsche Panamera, Porsche 911, Porsche Cayman, Porsche Boxter ve Porsche 918 Spyder adları altında faaliyetlerine devam etmektedirler.

Araçlarının özelliklerini müşterilerinin güvenliği ve konforu arasında geliştirerek keyifli yolculuk yapmalarını sağlamayı amaçlamışlardır. Porsche danışman olarak Seat, Daewoo, Subaru ve diğer birçok otomobil üretim markasına hizmet vermektedir. Ayrıca yenilikçi teknolojileri ve çevre dostu elektrikli arabalarını geliştirerek müşterileri için daha kaliteli sürüş deneyimini yaşatmak amacıyla çalışmaktadırlar. Porsche araçları hakkında müşterilerinin sorunlarına çözüm bulabilmek ve satış sonrası arızaları için Porsche iletişim numarasını kullanıma sunmuştur.

Porsche çağrı merkezi telefon numarasını talep, görüş ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz.  Yolculuk sırasında yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi almak ve sormak istediğiniz sorularınızı yetkililere danışabilirsiniz.

Porsche Telefon Numarası

0212 366 46 05

Porsche satış sonrası servis iletişim telefon numarası: 0212 366 51 95

Bir önceki içeriğimizde ise Dacia Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi paylaşılmıştır.

Porsche İletişim

Yorum yapın