Piranha Çağrı Merkezi Numarası

Tam 13 yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan Piranha markası günümüzde en çok tercih edilen elektronik ve teknoloji markaları arasında yerini almaktadır. Piranha Çağrı Merkezi Numarası sayesinde şirkete kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Günümüzde navigasyon, tablet, cep telefonu hizmetleri vermekte olan Piranha en çok bir Türk markası olmakla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Piranha Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Vatandaşlar için ürettiği teknolojik cihazlar ile adından sık sık bahsettiren Piranha markası her geçen gün müşteri sayısını arttırmaya devam ederek alanında iddialı bir marka yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ayrıca müşterileri için sunmuş olduğu uzun garanti süreleri ile de en çok satış gerçekleştiren firmalar arasında yer alan Piranha  hem performans hem de maliyet açısından oldukça uygun bir markadır.

Firma ilk yerli navigasyonu üreterek alanında iddialı bir girişim yapmıştır. Bu alanda büyük bir satış göstermekte olan Piranha  aynı zamanda ‘Yılın En Çok Tercih Edilen Navigasyon Markası’ olmayı başarmıştır. 5 milyondan fazla bir kullanıcıya sahip olan Piranha  13 senedir kesintisiz hizmet vermektedir. Marka hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi Piranha çağrı merkezini arayarak dile getirebilirsiniz.

Pttcell Müşteri Hizmetleri bağlantısından PTTcell hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Piranha markasının ürünlerini hem elektronik marketlerde hem de süpermarketlerde bulabilirsiniz. A11, Bim, hakmar, Şok, Metro, hepsiburada.com, gittigidiyor, Bimeks, Carrefour, Teknosa, Kipa, Migros, Vatan gibi elektronik ve süpermarketlerde satışları olan Piranha satış alanını her geçen gün daha da büyütmektedir.

Piranha çağrı merkezi numarası arayarak size en yakın satış noktasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Piranha’nın resmi internet sitesine girerek de online olarak markanın ürünlerini satın alabilirsiniz. Firmanın internet sitesinde karşılaştığınız sorunlar için de Piranha müşteri hizmetlerini arayabilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz.

Piranha  Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 333 77 64

Yorum yapın