Pınar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
860

1973 yılında kurulan Pınar süt, süt ürünleri, et ve su olmak üzere gıda sektöründe farklı alanlarda ürünü tüketicilere sunan, sektörünün lider kuruluşlarından biridir. Yaşar Holding Gıda ve İçecek Gurubu çatısı altında faaliyet gösteren markanın, gıda alanında çok geniş bir yelpazede ürün gamı bulunuyor. Bu içeriğimizde sizlere Pınar çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim yollarından detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Başta Türkiye olmak üzere, Avrupa, Asya, Ortadoğu, Afrika gibi farklı kıtalarda, birçok ülke de ürünleriyle uluslar arası gıda sektöründe önemli bir markadır. Besicilik, Süt işleme tesisleri, süt ürünleri ve et ürünleri tesisleri gibi çok geniş bir alanda faaliyetlerini sürdürüyor.

444 76 27 Pınar iletişim Merkezi numarası veya web sitesi aracılığıyla tüm soru ve sorunlarınızı firmaya aktarabilirsiniz.

Pınar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 76 27 (Haftanın 7 günü 07:00-23:00)

Pınar Su Sipariş Hattı İletişim Telefon Numarası
444 99 00

Pınar İletişim Mail Adresi
info@pinar.com.tr

Arama Terimleri: Pınar iletişim bilgileri, Pınar telefon no, Pınar irtibat tel, Pınar canlı destek, Pınar müşteri temsilcisi, Pınar şikayet hattı, Pınar 0850 li telefon numarası, Pınar whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz