Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi sayesinde Fransa merkezli şirket olan ve 1950 yılında kurulan Pierre Cardin şirketine ulaşabilirsiniz. Pierre Cardın Fransa’ya ait giyim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1950 yılında erkek giyim sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Daha sonra Türkiye’de Aydınlı Grup tarafından faaliyete başlayan Pierre Cardin 1993 yılında imzaladıkları anlaşma sonucu mağazalarıyla hizmet vermektedirler.

Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri Numarası

Aradan geçen zamandan sonra Pierre Cardin kadın, erek ve çocuk alanlarında da bulunan farklı kaliteden ve fiyattan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Pierre Cardin markasının giyim sektöründe ürünleri arasında gömlek, kaban, mont, eşofman, pantolon, pijama, takım elbise, ceket, elbise ve etekleri bulunmaktadır. Aksesuar alanında da müşterilerine birçok farklı modelden ve renkten ürünleri sunan Pierre Cardin ayakkabı, çanta, eşarp, kemer, cüzdan, çorap, valiz, bere, eldiven ve kravatlarını satışa sunmuştur.

Giyim sektöründe bulunan ürünlerinin yanı sıra Pierre Cardin Home adı altında yemek takımları, nevresim takımları, yatak örtüleri, battaniyeleri, masa örtüleri ve kahve fincanları gibi ev tekstili alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca Pierre Cardin markasının kampanya ve fırsatları sayesinde kaliteli birçok ürünü uygun fiyatlarla müşterilerinin satışına sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunan Pierre Cardin mağazalarına ek olarak internet sitesi üzerinden de müşterilerine sipariş verme imkanı sağlamaktadırlar. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Pierre Cardin telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Pierre Cardin çağrı merkezi telefon numarasını talep, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için 09.00 ile 19.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Pierre Cardin Telefon Numarası

444 60 44

Pierre Cardin İletişim

Yorum yapın